زیرانداز ضدآب

زیرانداز ضدآب

زیرانداز ضدآب، همانطور که شما نیز می دانید، یکی از مهم ترین کارکرد های مهم زیرانداز ها جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به لباس ها و لوازم استفاده کنندگان است. البته برای عملکرد بهتر در برابر نفوذ آب بهتر است زیرانداز ضد آب تهیه کنید.

درست است که همه ی زیرانداز ها تا حدودی از نفوذ رطوبت جلوگیری می کنند. اما برای نشستن در مکان هایی که تماس مستقیم با آب دارند لازم است زیرانداز ضد آب داشته باشید. زیرانداز هایی که ضد آب هستند کف آنها از یک لایه ی برزنتی استفاده شده است که به هیچ وجه آب را از خود عبور نمی دهد.

همچنین از آنجایی که زیرانداز ضد آب از ضخامت بسیار خوبی برخوردار است با خیال راحت شما می توانید در هر مکانی که خواستید. آن را پهن کرده و بر روی آن بنشینید در این صورت دیگر نگرانی از بابت نفوذ آب و سرما به لباس ها، لوازم و بدن خود ندارید. زیرانداز ضد آب همچنین بسیار نرم و راحت است و نشستن بر روی آن موجب بروز پا درد و کمر درد در شما نخواهد داشت.

در مسافرت ها بی شک برای نشستن و لذت بردن از محیط اطراف خود به یک زیرانداز مسافرتی احتياج خواهید داشت. برای آنکه با خیال راحت در مکان های مرطوبی همچون، جنگل، ساحل، کنار رودخانه ها و … بنشینید، بهتر است زیرانداز خود را از نوع ضد آب تهیه کنید.

خرید زیرانداز ضد آب

خرید هر محصولی نیازمند داشتن اطلاعات کافی در مورد آن است. برای خرید زیرانداز ضدآب نیز بهتر است نکات مهمی را در این زمینه بدانید و با توجه به آن خرید خود را انجام دهید. از آنجایی که در تمامی مسافرت های خانوادگی برای نشستن در جمع خانواده در دل طبیعت و فضای باز بی شک نیازمند یک زیرانداز خوب هستید. حتما هنگام خرید زیرانداز مسافرتی ضد آب به کیفیت آن دقت کنید تا محصول خریداری شده شما از طول عمر بالایی برخوردار باشد.

هنگام خرید زیرانداز مسافرتی همچنین بهتر است به ابعاد آن دقت کنید. زیرانداز های مسافرتی ضد آب در ابعاد مختلف ۴ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری توسط تولیدی های مختلفی تولید می شوند. که شما باید با توجه به نیاز خود، تعداد افراد همراه در سفر هایتان و همچنین شرایط سفرتان یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید.

وزن زیرانداز ضد آب یکی دیگر از فاکتور های مهمی است که هنگام خرید لازم است حتما به آن توجه کافی را داشته باشید. زیرانداز مسافرتی ضد آب علاوه بر داشتن کیفیت خوب و ضخامت خوب باید حتما سبک باشد تا حمل آن نیز آسان باشد.

جنس زیرانداز مسافرتی ضد آب نیز از عواملی است که باید به آن توجه داشته باشید. از آنجایی که زیرانداز های ضد آب در جنس های متفاوتی همچون، حصیری، جاجیمی، حصیر پلاستیک و … تولید می شوند شما عزیزان هنگام خرید باید با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت زیرانداز ضد آب

قیمت زیرانداز ضد آب یک فاکتور بسیار مهم برای خریداران است که بعد از کیفیت به آن دقت می کنند. همچنین قیمت زیرانداز ضد آب به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم ترین آنها قیمت مواد اولیه است. در صورتی که مواد اولیه ی به کار رفته در زیرانداز مسافرتی ضد آب از کیفیت بالا تری برخوردار باشند. بی شک زیرانداز از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

عامل مهم تاثیر گذار دیگر در قیمت زیرانداز ضد آب ، جنس آن است. مسلما حصیر ضد آب قیمت مناسب تری نسبت به جاجیم های ضد آب دارد.

از دیگر عوامل موثر در قیمت زیرانداز ضد آب ضد آب می توان به ابعاد آن اشاره کرد. هر چه ابعاد یک زیرانداز بیشتر باشد بی شک قیمت بالاتری خواهد داشت.

اما از دیگر عوامل بسیار تاثیر گذار در قیمت زیرانداز ضدآب ، تعداد واسطه های فروش است. هر چه واسطه های فروش کمتر باشند، زیرانداز از قیمت مناسب تری برخوردار است.

برای آنکه بتوانید یک زیرانداز مسافرتی ضد آب با کیفیت را با قیمت نسبتا مناسبی خریداری کنید. توصیه ما به شما عزیزان خرید مستقیم و بی واسطه از تولیدی هاست. برای خرید بی واسطه از تولیدی ها بدون آنکه نیاز به صرف وقت و هزینه داشته باشید ما خرید از ویرا حصیر را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم.

ویرا حصیر در واقع یک سایت است که به آسانی شما خریداران محترم را برای خرید زیرانداز ضد آب به تولید کننده وصل می کند و در این صورت شما می توانید یک خرید به صرفه تر داشته باشید. از نظر کیفیت نیز لازم به ذکر است که زیرانداز های مسافرتی ضد آب ویرا حصیر توسط تولیدی های بسیار معتبر با بهترین مواد اولیه تولید می شوند.

زیرانداز ضد آب در چه مکان هایی کاربرد دارد؟

همانطور که قبلا نیز به آن اشاره شد، زیرانداز ضدآب کاربرد های فراوانی برای کاربران عزیز دارد که برخی از این کاربرد ها به شرح زیر است:

 • از زیرانداز مسافرتی ضد آب می توانید در منزل به عنوان زیر سفره ای استفاده کنید و از ریختن زباله های ریز و آب یا نوشیدنی بر روی فرش های خود جلوگیری کنید.
 • همچنین زیرانداز مسافرتی ضد آب می تواند در زیر چادر مسافرتی خصوصا در مکان های مرطوب مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد و از نفوذ رطوبت به درون چادر مسافرتی جلوگیری کند.
 • برای نشستن لب ساحل، کنار رودخانه ها، روی چمن های نمدار پارک، جنگل و … می توانید به راحتی آن را پهن کرده و بر روی آن بنشینید.
 • در آلاچیق ها نیز می توانید از زیرانداز مسافرتی ضد آب استفاده کنید.
 • این زیرانداز ها با توجه به اینکه رطوبت و گرد و خاک را به خود جذب نمی کنند به عنوان یک فرش آشپزخانه ی مقرون به صرفه نیز می توانند مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرند.
 • برای غذا دادن به کودکان نیز می توانید یک زیرانداز مسافرتی ضد آب کوچک تهیه کنید و به راحتی کودک خود را بر روی آن نشانده و به او غذا بدهید و نگران ریختن غذا و نوشیدنی بر روی فرش های خود نباشید.

ویژگی ها و مزایای زیرانداز مسافرتی ضد آب

زیرانداز مسافرتی ضد آب دارای ویژگی ها مزایایی نسبت به سایر زیرانداز ها و فرش هاست که موجب علاقمندی افراد بسیار زیادی به این زیرانداز ها شده است. در اینجا به برخی از این ویژگی ها و مزایا خواهیم پرداخت‌.

 • زیرانداز ضدآب یک پوشش مناسب برای نشستن بر روی زمین است که از نفوذ رطوبت، سرما و گرمای زمین به بدن شما جلوگیری می کند.
 • زیرانداز مسافرتی ضد آب بسیار سبک و شیک بوده و نسبت به سایر فرش ها همراه بردن آن در سفر ها راحت تر است و همین امر موجب می شود. که شما عزیزان به راحتی بتوانید آن را حمل کنید و در هر مکانی مورد استفاده قرار دهید.
 • این زیرانداز ها همچنین بسیار ضخیم، نرم و راحت هستند و نشستن بر روی آنها بسیار لذت بخش است. برای استراحت نیز نرمی آنها موجب جلوگیری از بروز بدن درد در شما عزیزان می شوند.
 • زیرانداز مسافرتی ضد آب همچنین به آسانی جمع می شوند و به شکل یک کیف کوچک در می آیند. که می توانید به راحتی آن را در حداقل فضای خالی ممکن جای دهید.
 • دارای ابعاد مختلفی هستند که با توجه به نیاز و شرایط خود می توانید، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.
 • قابل شستشو هستند و همچنین شستشوی آنها نسبت به سایر فرش ها راحت است.
 • در شرایط بارانی زیرانداز ضد آب به دلیل عدم جذب رطوبت می تواند کاربرد مهمی برای شما عزیزان داشته باشد.

خرید عمده زیرانداز ضد آب

از آنجایی که زیرانداز ضد آب دارای کاربرد های فراوانی است و فروش بسیار بالایی دارد. بسیاری از فروشندگان کالا های مسافرتی و فرش فروشی ها برای کسب درآمد بیشتر اقدام به خرید عمده این کالا می کنند.

با توجه به اینکه تولید کنندگان بسیاری در سراسر کشور مشغول تولید زیرانداز مسافرتی ضد آب و عرضه ی آن به بازار ها هستند. هنگام خرید عمده انتخاب برای بسیاری از خریداران کار آسانی نیست. چرا که پیدا کردن یک تولیدی معتبر که محصولات با کیفیتی را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه کند کار آسانی نخواهد بود.

پیشنهاد ما به افرادی که قصد خرید عمده ی زیرانداز ضدآب را با کیفیت عالی و قیمت مناسب دارند، فروشگاه اینترنتی ویرا حصیر است. ویرا حصیر تمامی زیرانداز های خود را با قیمت تولیدی به دست مشتریان عزیز می رساند و با توجه به هدف فروش بیشتر، کمترین میزان سود را از مشتریان خود دریافت می کند. همچنین لازم به ذکر است که ویرا حصیر برای جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان عزیز، تخفیفات ویژه ای را نیز برای مشتریان عمده در نظر گرفته است.

ارتباط با ویرا حصیر

همانطور که می دانید، ویرا حصیر معتبر ترین فروشگاه اینترنتی زیرانداز های مسافرتی است. کارشناسان ویرا حصیر به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم هستند و مشتریان عزیز در صورت نیاز می توانند به آنها تماس حاصل بفرمایند و مشاوره رایگان دریافت کنند.

همچنین در صورت نیاز به مشاهده ی لیست قیمت ها مشتریان محترم می‌ توانند وارد قسمت فروش سایت ویرا حصیر شوند. تمامی قیمت های موجود در سایت ویرا حصیر به صورت روزانه بروز می شوند.

در صورتی که قصد خرید زیرانداز ضدآب از ویرا حصیر را دارید. ابتدا وارد سایت ویرا حصیر شوید و پس از مشاهده ی انواع طرح و رنگ مختلف زیرانداز های مسافرتی ضد آب و مطالعه ی ویژگی های آنها، محصول مورد نظر خود را در ابعادی که مد نظر دارید؛ ثبت سفارش دهید.

خدمات ویرا حصیر تا یکسال پس از فروش نیز ادامه دارد و در صورت عدم رضایت از زیرانداز های ویرا حصیر تنها کافی است. وارد محصول خریداری شده را مرجوع کنید و هزینه ی خود را پس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X