راهنمای سفر به آبشار آب سفید

آب سفید

آیا با راهنمای سفر به آبشار آب سفید آشنا هستید؟ آیا میدانید زیباترین جاذبه نزدیک به این آبشار کدام است؟ در رابطه با بهترین لوازم ضروری سفر به این منطقه آشنا هستید؟ سفر به هر نقطه از کشور جذابیت خاص خود را دارد. اما انتخاب یک منطقه زیبا و پر از جاذبه های تاریخی و طبیعی باشکوه قطعاً هیجان سفر را نیز بیشتر می‌کند. اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر با ویرا حصیر همراه شوید.

سفر به آبشار آب سفید

آبشار آب سفید یکی از زیباترین مناطق دیدنی و باشکوه در دل طبیعت بکر ایران است. این آبشار به عنوان قلب تپنده استان لرستان می باشد. همانگونه که مستحضرید لرستان خود به عنوان یکی از استان های بسیار سرسبز ایران است که رودها و دشت های حاصلخیز بسیار زیادی دارد. از دیدنی ها و شگفت انگیزترین جاذبه های آن می توان به همین آبشار آب سفید اشاره کرد. برای سفر به آبشار آب سفید آشنایی با این منطقه و جاذبه های نزدیک به آن به عنوان یک راهنما برای شما کاربران است.

آبشار آب سفید
آبشار آب سفید از جاذبه های لرستان است.

موقعیت آبشار آب سفید

آبشار آب سفید در ۵۰ کیلومتری الیگودرز استان لرستان قرار دارد. این آبشار در دل منطقه کوهستانی و حتی دامنه رشته کوه اشترانکوه زاگرس می باشد. از زیبایی های این منطقه می‌توان به محبوبیت ییلاق‌های آن اشاره کرد. زمانی که وارد این منطقه می شوید درختان بلوط و گردو که دور تا دور آن را پوشانده اند زیبایی آن را دوچندان می کند.

البته منطقه‌ای که این آبشار در آن قرار گرفته با نام تاریکدره شهرت دارد. با گذشت زمان و به دلیل تغییرات شرایط آب و هوایی تغییرات بسیار زیادی در این منطقه به وجود آمد. برای تماشای آبشار آب سفید با عنوان یکی از زیباترین آبشارهای لرستان افراد زیادی مشتاق هستند. این عروس زیبای ایران درست در کنار کوه قالی کوه قرار دارد.

زیبای این آبشار زبانزد است و سالانه گردشگران زیادی به هوای لذت از این طبیعت به لرستان سفر می کنند. ارتفاع این آبشار ۷۰ متر و با عرض حدود ۸ متر می باشد. این آبشار زیبا در فصل بهار و تابستان زیبایی باشکوهی دارد. اما در فصل پاییز آب و هوای خنک و دلچسب آن بیشتر جلب توجه خواهد کرد. در اطراف این آبشار نیز زیبایی های بسیار زیادی به چشم می‌خورد. تنها کافیست تا شما وارد این منطقه زیبا شوید و ساعت‌ها لذت ببرید.

زیباترین جاذبه طبیعی نزدیک به آبشار آب سفید

استان لرستان یک منطقه پر از شگفتی و زیبایی است. در دل این استان زیبایی های رنگارنگ بسیار زیادی نهفته‌اند. برای سفر به آبشار آب سفید جزیره های بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن ها نیز دیدن کنید. یکی از زیبایی های بی نظیر که در منطقه الیگودرز قرار دارد لاله های واژگون است. در این دشت گیاهان کمیاب بسیار زیادی یافت می شود.

لاله واژگون خود به عنوان یکی از گل‌های بسیار کمیاب و افسانه‌ای است. این گیاه نادر اما افسانه‌ای در دشت لاله های واژگون منطقه الیگودرز همانند سفره ای در دل این طبیعت پهن می باشد. زیبایی این دشت باعث شده تا جلب توجه کند. حال اینکه دشت لاله های واژگون لرستان به عنوان جادویی ترین مناطق در ایران شناخته می شود. بسیاری از افراد ارتفاعات این منطقه حفاظت شده را برای تماشای این گل های نادر و افسانه ای برای سفر انتخاب می کنند.

لوازم ضروری سفر

زیرانداز جاجیمی به عنوان یکی از مهمترین انواع لوازم ضروری سفر به آبشار آب سفید است. برای سفر به این منطقه از کشور قطعاً به همراه داشتن لوازم ضروری مهم‌ترین نکته‌ای است که باید به آن توجه داشت. برای نشستن در طبیعت نیاز به زیراندازها دارید. زیر انداز نیز خود از نظر متریال به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. اما جاجیم به عنوان یکی از پارچه های بسیار مقاوم و دورو است. زیراندازهای جاجیمی با تنوع رنگی بسیار زیادی در بازار هستند. یکی از مهمترین مزایای خرید زیرانداز جاجیم این است که دورو هستند شما می توانید از هر دو طرف آنها استفاده کنید. زیرانداز ها از قدیم تا به کنون رواج داشته اند. اما امروزه زیرانداز های جاجیمی با تنوع بسیار زیاد و کیفیت بالاتر روانه بازار می‌شوند. در گذشته زیر انداز ها به صورت دست بافت بودند.

امروزه زیر انداز های جاجیمی تولیدی های بزرگ توسط دستگاه های مخصوصی به تولید می رسند. البته جاجیم خود به عنوان یکی از صنایع دستی بسیار محبوب اکثر استان های کشور به شمار می رود. دلیل محبوبیت بالای زیرانداز جاجیمی به سبب ضدآب بودن آن نیز است. این زیر انداز به گونه‌ای طراحی شده که در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و همچنین می‌توانید آن‌ها را در ابعاد مختلفی تهیه کنید. برای مسافرت یا تفریح به دل طبیعت این زیر انداز ها راحتی شما حین سفر را فراهم می کنند. راحتی، مقاومت بالا، ضدآب بودن و وزن سبک همگی مزایای مهم این زیرانداز ها است که محبوبیت آنها را چند برابر بیشتر خواهد نمود. مقاومت بالای این زیرانداز ها باعث افزایش طول عمر آنها نیز می شود.

زیرانداز حصیری بهترین محصول سفر

زیرانداز حصیری به عنوان یکی از لوازم ضروری سفر به آبشار آب سفید است. این زیر انداز ها در میان تمامی انواع زیرانداز های موجود در بازار با استقبال بالایی مواجه هستند.  اگر قصد گردش و سفر دارید قطعاً بایستی برای تجربه اقامت در دل طبیعت یک زیرانداز مسافرتی خوب و مناسب به همراه خود داشته باشید. استفاده از یک زیر اندازه مناسب برای طبیعت گردی، کوهنوردی و غیره جزو مهمترین نکات به شمار می رود. قطعا همه ما برای لذّت بیشتر از سفر خود باید لوازم راحتی خود را نیز فراهم کنیم. این زیرانداز ها به عنوان نوعی پوشش های حصیری همانند فرشی برای نشستن روی زمین هستند. در واقع با پهن کردن زیرانداز روی زمین شما از کثیف شدن لباس های خود جلوگیری خواهید نمود. انتخاب یک زیرانداز مناسب که وزن سبک داشته باشد جزو نکات مهم به شمار می‌رود.

از طرفی زیراندازها باید ضد آب باشند و بتوان به راحتی آنها را شستشو داد. مدل های حصیری معمولاً از چوب هستند و مشابه زیر انداز های سنتی طراحی میشوند. در میان تمامی متریال ها وزن زیرانداز های حصیری بسیار کمتر است. این جنس‌ها هرگز خار و خاشاک را به خود نمی‌گیرند. زمانی که اقدام به خرید این زیر انداز می کنید حتماً به ابعاد و سطح کیفیت آن توجه داشته باشید. همچنین نرم بودن و سبک بودن زیرانداز دیگر پارامتر مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. این پوشش های محافظ در برابر نفوذ سرما و گرما از زمین گزینه مناسبی هستند. از طرفی راحتی شما را برای نشستن فراهم می کند. مدل هایی را انتخاب نمایید که ضد آب بوده و حتی ضخامت مناسبی نیز داشته باشد. هر چقدر ضخامت این زیر انداز بیشتر باشد قطعاً راحتی بیشتری نیز برای شما فراهم می گردد.

نکات تاثیرگذار روی قیمت صندلی

قیمت صندلی مسافرتی بر اساس بسیاری از مشخصات صندلی تعیین می شود. این صندلی ها همان مدل های تاشو هستند که لذت سفر را برای شما بیشتر می‌کنند. همه ما برای خلق یک سفر خاطره انگیز و لذت بخش نیاز به لوازم ضروری برای سفر به آبشار آب سفید و هر نقطه از کشور داریم. صندلی های مسافرتی نیز به عنوان لوازم مهم برای نشستن و استراحت کردن هستند. این صندلی های مسافرتی امروزه در مدل های بسیار شیک تر و البته با قابلیت بیشتر طراحی می‌شوند. بسیاری از این صندلی ها قابل تنظیم هستند در واقع میتوان زاویه آنها را به گونه ای طراحی کرد که حتی در دل طبیعت بتوانید به راحتی روی آن دراز کشیده و استراحت کنید. اما صندلی های تاشو معمولاً وزن بسیار سبکی دارند و به همین دلیل حمل و نقل آنها به راحتی صورت می گیرد.

این صندلی ها با توجه به تا شدن حتی فضای بسیار کمی را نیز اشغال خواهد نمود. شما کاربران می‌توانید صندلی های مسافرتی را در ابعاد بسیار مختلفی تهیه کنید. توجه به جنس این صندلی ها یک نکته مهمی است که باید با رعایت شرایط و راهنمای خرید همراه باشد. معمولاً این صندلی ها می توانند از جنس برزنت، الیاف پلی استر، چوب، فلز و غیره انتخاب شوند. تمامی انواع متریال ها هر یک مزایای خاص خود را دارند. ما به دنبال صندلی هایی هستیم که قدرت مقاومت بیشتری در برابر شرایط داشته باشند، در نتیجه طول عمر آنها نیز بیشتر است. برای نشستن و استراحت کردن در دل طبیعت به هنگام سفر به همراه بردن این وسیله جزو نکات مهم است. همچنین اینکه مدل های جمع شونده قابلیت جمع شدن و تبدیل شدن به ابعاد کوچکتر را دارند، پس نگران فضای قرار دادن این صندلی ها نباشید.

صندلی مسافرتی تاشو در سفر به آبشار آب سفید
صندلی مسافرتی تاشو یک وسیله پرکاربرد در سفر است

استراحت در دل طبیعت با زیرانداز مناسب

زیر انداز مسافرتی شامل پوشش‌های مخصوصی است که همه ما به هنگام مسافرت آن را به همراه میبریم. زیرانداز به عنوان یک پوشش پارچه ای روی زمین پهن می شود. در واقع برای عدم انتقال گرما و سرمای زمین به بدن انسان و همچنین جلوگیری از کثیف شدن لباس ها زیرانداز گزینه مناسبی است. از طرفی پس از گردش شما نیاز به یک زیرانداز مناسب دارید تا روی آن استراحت کنید. اما این نرمی و لطافت و ضخامت زیر انداز است که میزان راحتی آن را تعیین خواهد نمود. به همراه بردن یک زیر انداز برای سفر به آبشار آب سفید یک نکته بسیار مهمی است که باید به آن دقت داشت. اما بد نیست بدانید زیراندازها خود با تنوع بسیار زیادی روانه بازار شده اند. انتخاب یک زیر انداز با جنس مناسب قطعاً می تواند باعث راحتی بیشتر حین سفر شود.

برای خرید یک زیرانداز در گام اول به جنس آن توجه کنید. معمولاً زیر انداز ها در متریال های مختلفی به تولید می‌رسند. باید سعی کنید به تناسب هر منطقه که سفر می‌کنید یک زیرانداز مناسب بخرید. برخی از زیرانداز ها از جنس فوم، برخی از جنس برزنت وزیراندازهای نیز از جنس حصیر و حتی پارچه ای در بازار هستند. توجه به سایز زیر انداز نیز نکته مهمی است که باید به تناسب میزان جمعیت انتخاب گردد.

عایق بودن زیر انداز در برابر تبادل حرارت نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. یک زیرانداز باید ضخامت کافی داشته باشد تا هنگام نشستن روی آن راحتی را احساس کنید. از طرفی بهترین زیرانداز های موجود در بازار امکان شستشوخواهند داشت از این رو می توانید پس از مسافرت آنها را به راحتی شستشو دهید. توجه داشته باشید وزن زیرانداز باید سبک باشد تا بتوانید به راحتی آن را حمل و نقل کنید.

خرید بهترین وسیله سفر

خرید میز مسافرتی امروزه به صورت آنلاین امکان پذیر است. با توجه به روش خرید آنلاین شما می توانید بهترین میز مسافرتی را از بزرگترین سایت های فروش تهیه کنید. ویرا حصیر یک شرکت معتبر و قدرتمند است که بهترین میزهای مسافرتی را با سطح کیفیت بالا به فروش می رساند. اما میز مسافرتی خود به عنوان یکی از لوازم ضروری سفر به آبشار آب سفید است. میز ها به صورت تاشو و در ابعاد بسیار مختلفی در بازار هستند. معمولاً این میزها دارای پایه هایی از جنس لوله استیل می باشند که تقویت شده هستند. حال اینکه برای نشستن، خوابیدن و فعالیت های مختلف می توانید از این میزها استفاده کنید. برخی از مدل های میز مسافرتی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشند. میزهای تاشو مسافرتی مدتهاست که در مدلهای مختلف روانه بازار شده‌اند. اگر قصد خرید میز مسافرتی دارید حتماً به اندازه آن توجه کنید.

چگونگی باز و بسته شدن این میزها نیز نکته قابل توجه است. شما باید مدلی را انتخاب کنید که هنگام باز و بسته کردن مشکلی را برای شما به وجود نیاورد. همچنین یک میز باید پایداری بسیار بالایی داشته باشد. توجه به پایه های آن و اندازه پایه ها روی این مسئله تاثیر دارند. معمولاً بزرگ و کوچک بودن پایه ها می توانند آن را به حالت لرزان قرار دهد. مدل پایه ها نیز می تواند چنین مشکلی را به وجود بیاورد، پس به هنگام خرید تمامی نکات باید یک به یک مورد بررسی قرار گرفته شوند. یکی از نکات مهمی که بعدها ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند نوع حمل و نقل میز مسافرتی است. شما باید میزی را انتخاب کنید که بتوان به راحتی آن را حمل و نقل کرد. بسیاری از این میزها دارای دستگیره حمل و نقل هستند.

نتیجه

آبشار آب سفید یکی از زیباترین آبشارهای بی نظیر منطقه الیگودرز استان لرستان به شمار می رود. این آبشار پر از زیبایی و جذابیت است. زمانی که به این منطقه از کشور قدم می گذارید حس و حال عجیبی روح شما را تسخیر می کند. اما برای سفر به آبشار آب سفید به همراه داشتن لوازم ضروری توصیه می شود. برای خرید این لوازم ضروری سفر می توانید با کارشناسان ویرا حصیر تماس بگیرید. قطعاً که کیفیت بالا و قیمت مناسب به این لوازم برای شما در اولویت قرار می گیرد. ویرا حصیر به عنوان قدرتمندترین شرکت توزیع کننده لوازم ضروری بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X