لوازم سفر با کودک

لوازم سفر با کودک

لوازم سفر با کودک

سفر یکی از بهترین تجربه ها در زندگی افراد به شمار می رود که هر انسانی به آن احتیاج دارد تا از دغدغه های روزمره رهایی یابد. در واقع افراد می توانند با سفر کردن به مناطقی زیبا تجربه های بی نظیری را کسب کنند. البته اگر در این سفر همراه با کودکانشان باشد و بخواهند برای نخستین بار اقدام به جمع آوری لوازم سفر با کودک کنند می بایست اطلاعات کافی از وسایلی که در طول سفر برای کودکان لازم است، داشته باشند.

در نتیجه در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد جمع آوری لوازم سفر با کودک به شما ارایه دهیم تا بتوانید با استفاده از این اطلاعات وسایل بسیار مهمی را برای خود و فرزندانتان بردارید که در طول سفر نگرانی از این بابت نداشته باشید و یک سفر لذت بخش را تجربه کنید.

کالا های مسافرتی مورد نیاز در سفر

همانطور که می دانید، وسایل ضروری مختلفی هستند که شما می توانید برای سفر خود با کودکانتان از آن ها استفاده کنید. کالا های مسافرتی از آن دسته لوازمی هستند که در سفر حتما به آنها نیاز خواهید داشت.

 باید توجه داشته باشید این نوع وسایل می بایست از نظر ضروریت در اولویت قرار گیرند و از نظر حجم هم کم ترین فضای ممکن را اشغال کنند، پس شما می توانید از زیر انداز جاجیمی و همچنین حصیر پلاستیکی استفاده بنمایید.

حصیر پلاستیکی

این وسایله جز لوازم سفر با کودک که بسیار ضروری است می باشد که حجم کمی نسبت به کاربرد خود خواهد گرفت. شما می توانید از حصیر های پلاستیکی برای انداختن بر زیر چادر های مسافرتی، میز های مسافرتی و بسیاری از وسایل دیگر استفاده بنمایید و پس از استفاده به راحتی آن ها را جمع کنید.

زیر انداز جاجیمی

در واقع زیر انداز جاجیمی مناسب برای اوقاتی است که شما قصد استراحت در استراحتگاه های مورد نظر را دارید و برای راحتی خود به جای استفاده از وسایل بی کیفیت به عنوان زیرانداز، می توانید از زیر انداز جاجیمی استفاده کنید. این زیر انداز ها نیز دارای وزنی بسیار کم و کارایی بسیار زیاد می باشند.

در نتیجه شما برای خریداری انواع وسایل ضروری در زمان جمع آوری لوازم سفر با کودک می ‌توانید از این نوع را از فروشگاه های مختلف آنلاین نیز تهیه کنید. البته باید توجه داشته باشید که در زمان تهیه این وسایل باید به کیفیت آن ها نیز توجه کنید. شما برای خرید این وسایل ضروری می توانید از سایت ویرا حصیر اقدام به خرید این نوع محصولات نمایید.

وسایل مورد نیاز برای سفر با کودکان خود

در واقع در زمانی که شما قصد جمع آوری وسایل مورد نظر خود را برای سفر همراه با کودکان دارید می توانید از چک لیست های مختلف استفاده کنید و وسایل مختلفی را برای خود و کودکانتان جمع کنید. در این قسمت از مقاله لوازم سفر با کودک را به چند دسته تقسیم می کنیم و هر کدام را جداگانه ذکر خواهیم کرد.

چمدان

لباس

لباس کودک

کیف کودکان

کیف بهداشتی

جعبه کمک های اولیه

مدارک مهم و مورد نیاز

چمدان

به همراه داشتن یک چمدان و یا ساک با کیفیت و جادار می ‌تواند باعث آن شود که شما برای جمع آوری لوازم سفر با کودک خود تمامی وسایل خود را درون آن ها قرار دهید و در طی سفر شما می‌ توانید چمدان را درون ماشین جای داده و به راحتی تمامی وسایلی که در طی سفر خریداری می کنید یا وسایل قبل از سفر را درون چمدان جای داده و نگرانی در مورد کم آوردن جا نداشته باشید.

به همراه داشتن لباس های مناسب

شما می ‌توانید از انواع لباس ها برای سفر خود استفاده کنید، درواقع در زمانی که شما قصد جمع آوری لوزام سفر با کودک را دارید می بایست لباس های زمستانی و نارکی را برای فرزندان خود به همراه بردارید تا در شرایط مختلف از آن ها استفاده کنید. در نتیجه برای فصل های تابستان می ‌توانید برای خود از لباس های رنگی همچون:

مانتو رنگی

شال رنگی

شلوار خنک‌

تونیک

تیشرت

تاپ

ساحلی

لباس های دکمه دار برای شیر دهی

روسری

کلاه

و برای کودکان خود لباس های همچون:

چند دست شلوار راحتی

رکابی

سر همی زیر دکمه ای

شورت

و لباس زمستانی برای بزرگ تر ها:

پالتو

هودی

پافر

کلاه

بافت

تونیک بافتنی

جوراب بافتنی

شال گردن

لوازم سفر با کودک

و برای کودکان خود:

کاپشن

کلاه گوش دار

شالگردن

دستکش

جوراب

شلوار کلفت

کفش اسپورت

استفاده کرده و به همراه داشته باشید.

کیف کودکان

کیف بچه و وسایل آن جز ضروریت هایی است که شما می بایست برای کودکان خود به همراه ببرید. در واقع در زمانی که  شما وسایل کودکان خود را درون این کیف قرار می دهید، می توانید در هر موقع که نیاز داشتید آن ها را از درون ساک برداشته و استفاده کنید و نیاز به باز کردن چمدان نداشته باشید. در نتیجه در زمانی که شما قصد آماده سازی لوازم سفر با کودک برای ساک آنها را دارید می بایست از وسایلی همچون:

شیر خشک

شیشه شیر

پستونک

پوشک

لباس های مختلف مخصوص فصلی که شما در آن در حال سفر هستید.

دستمال مرطوب

اسباب بازی های کودکانتان

پلاستیک

فلاکس آب جوش

را با خود به همراه داشته باشید.

کیف بهداشتی

در زمان جمع آوری لوازم سفر با کودک  بسیاری از افراد دغدغه ی زیادی برای جمع آوری لوازم  شخصی خود و فرزندان خانواده را دارند که در این صورت مادران  برای جمع آوری کیت لوازم شخصی خود از وسایلی همچون:

عینک آفتابی

دستمال کاغذی

روغن بدن فرزندان

شامپو بچه

کرم صد آفتاب

صابون بچه

کرم مرطوب کننده

لیف مخصوص کودکان

کرم شب

کرم دور چشم

تونر شست و شو

انواع لوازم آرایشی مختلف مورد نیاز برای هر فرد

کش مو

برس

اتو مو

شامپ

صابون

لیف

حوله صورت

حوله حمام

اسپری

ادکلن

عطر

جوراب

اسپرت دو فاز مو

لباس زیر

پد بهداشتی

گیره مو

استفاده بنمایند و آن ها را درون کیت بهداشتی خود جای دهند.

جعبه کمک های اولیه

کیت کمک های اولیه یکی از وسایل ضروری بسیار مهم می باشد که شما می بایست  آن ها را در  خودروهای خود قرار دهید.

 بیماری و مشکلات در طی سفر همواره ت از گزینه‌ های احتمالی است که در همه جهات مختلف باید به آن توجه شود تا مشکلات جدی برای شما در سفر تان به وجود نیاید و یا در صورت وجود آن ها بتوانید آن ها را رفع کنید.

 در نتیجه در زمانی که شما قصد جمع آوری وسایل مورد نیاز خود را برای سفر با کودک دارید می بایست از جعبه کمک های اولیه نیز استفاده کنید، اما درون این جعبه شما می توانید وسایل مختلفی همچون:

چسب زخم

چسب کاغذی

بانداژ پارچه ای

بانداژ معمولی

بتادین

کرم شل کننده عضله

انواع قرص های مسکن، سر درد، گلو درد، بدن درد

چسب بخیه و …

تمامی این وسایل را به صورت تمیز و استریل درون یک باکس یا کیف مخصوص قرار دهید تا در مواقع ضروری به بتوانید با خیال آسوده در زمانی که به پزشک دسترسی ندارید از این جعبه ها استفاده نمایید.

مدارک های لازم سفر

مدارک جزو وسایل بسیار مهم در انواع و سفر ها هستند. بنابراین در زمانی که قصد جمع کردن لوازم سفر با کودک خود را دارید بسیار حائز اهمیت به حساب می آیند، در این حال شما باید مدارک مختلفی مثل:

کارت شناسایی

دفترچه بیمه فرزندتان

شناسنامه

دفتر چه واکسن کودکتان

کارت بیمه الکترونیکی

کارت بانکی

گواهینامه

کارت بیمه ماشین

کارت گواهینامه فنی ماشین

را در تمامی سفر ها علی الخصوص سفر شما بردارین

بهتر است برای برداشتن شناسنامه خود یک کپی از اصل شناسنامه با خود به همراه داشته باشید.

خرید کالا های مسافرتی مورد نیاز

در شرایطی که شما قصد جمع آوری وسایل و لوازم سفر با کودک خود را دارید باید توجه کنید که به غیر از وسایل ضروری که شما برای کودکان خود می بایست به همراه داشته باشید، در طول سفر لازم است برای استراحت از کالا های  مسافرتی مختلف استفاده کنید. کالا های مسافرتی جز آن دسته از کالا های مهمی هستند که شما در زمان اتراق در استراحت های بین شهری برای راحتی کودکانتان به آنها احتیاج خواهید داشت.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد، شما می‌ توانید از زیر انداز های جاجیمی برای قرار دادن بر زیر وسایل مسافرتی خود و از حصیر پلاستیکی به عنوان یک زیر انداز برای زیر چادر خود استفاده بنمایید. در این صورت در زمانی که شما قصد خریداری  این کالا های مسافرتی ضروری را دارید باید توجه کنید که شما می بایست از فروشگاه هایی محصول ها را خریداری کنید که دارای کیفیت مناسب، قیمت متوسط و همچنین رضایت بالای مشتریان باشند.

 همچنین در زمان خریداری محوصلات از فروشگاه های آنلاین نیز به همین منوال است که شما باید به میزان رضایت سایت های مورد نظر توجه کنید، یکی از معتبر ترین سایت هایی که شما می توانید با خاطر آسوده این دسته از کالا های مسافرتی و لوازم سفر با کودک را که شامل ( زیر انداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی) هستند، سفارش دهید سایت ویرا حصیر است که دارای سابقه ی بسیار طولانی در زمینه ی پخش این کالا ها می باشد.

این سایت با داشتن کالا های با کیفیت و همراه با درصد بالای رضایت مشتری توانسته از رقیبان خود پیشی بگیرد و سالانه حجم قابل توجهی از نیاز کشور به این کالا ها را تامین کند.

سخن پایانی

در آخر شما می‌ توانید با استفاده از اطلاعات و چک لیست لوازم سفر با کودک که در این مقاله به شما ارائه شده اقدام به جمع آوری لوازم سفر با کودک نمایید و دیگر نگرانی در مورد وسایل فرزند خود برای سفر نداشته باشید.

شما عزیزان می توانید در صورت نیاز کالا های مد نظر خود را از سایت ویرا حصیر ثبت سفارش کنید تا در کم‌ ترین مدت زمان ممکن کالا های مورد علاقه شما به دست شما برسد و بتوانید در طی سفر از آن ها به راحتی و اطمینان هر چه تمام تر استفاده بنمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X