زیرانداز پلاستیکی

زیرانداز حصیری

 زیرانداز پلاستیکی،بهتر است کمی در این متن از خود به زیرانداز پلاستیکی نگاهی اندازیم. زیرانداز در واقع گونه ای پوشش پلاستیکی است که اغلب بر روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد. نیز از سویی امکان دارد شما از این وسیله در هر مکان و فضایی بهره گیرید. چه بسا تهیه این محصول می تواند چاره ساز بسیاری از مشکلات و نیازهای ما باشد. چرا که شما می توانید بدون وجود هیچ گونه نگرانی در دل طبیعت بر روی آن نشسته و از تماشای محیط و زیبایی های اطراف خود نهایت لذّت را کسب کنید. اگر شما مایل هستید با جوانب گوناگون این محصول آشنا شوید، بهتر است تا پایان متن با ما در ویرا سفر همراه گردید.

✓ آیا می دانید که زیرانداز سفری چیست؟

به عبارتی می توان چنین گفت که زیرانداز گونه ای پوشش از جنس پلاستیک، پارچه، حصیر یا برزنت است. این پوشش چون فرش به منظور نشستن بر روی زمین در مسافرت های خود مورد بهره گیری واقع می شود. به عبارتی بهتر آن نیز از کثیف شدن لباس های شما در دل طبیعت پیش گیری خواهد کرد. حال آن که از سویی شما می توانید از این وسیله به عنوان زیر سفره ای یا آن که تحت عنوان زیلو در درون چادر مسافرتی خود استفاده نمایید.

✓ چرا باید زیرانداز مسافرتی تهیه کنیم!

یکی از نیازهای انواع پیک نیک ها و مسافرت ها در اختیار داشتن زیرانداز سفری می باشد که شما بتوانید با اطمینان خاطر بر روی آن استراحت نموده و از دیدن زیبایی های آفرینش خداوند متعال لذّت ببرید‌. این محصول به شما کمک خواهد کرد که چای سرو کنید، استراحت نمایید، غذا میل کنید و… . حال آن که زیرانداز علاوه بر ایجاد فضایی برای اعضای خانواده و دوستان جهت نشستن بر روی آن، می تواند یک محیط مناسب به جهت قرار دادن وسیله های سفر فراهم سازد.

نیز از سویی یک زیرانداز نقش عایق را ایفاء می کند و از منتقل گردیدن سرما به بدن و کمر پیش گیری می کند. نیز از جانبی هم از انتقال گرما از بدن به زمین جلوگیری خواهد کرد. اتخاذ یک محصول مناسب و کاربردی منجر به راحتی بیشتر شما به هنگام بهره گیری از آن خواهد شد.

✓ زیرانداز پلاستیکی؛

زیرانداز پلاستیکی با اکتفا به پلاستیک توسط طراحان مجرب و زبردست طراحی و ساخته می شود. حال آن که از حائز اهمیت ترین ویژگی های این محصول دوام بسیار و ضد آب بودن آن می باشد. از این جهت در صورتی که شما مایل هستید یک محصول را طی مدّت زمانی طولانی در سفرهای خود مورد استفاده قرار دهید، این پیشنهاد از سوی ما را بپذیرید.

✓ آنچه که لازم است به هنگام خرید زیرانداز مورد توجه قرار دهید؛

  • زیرانداز ها اغلب از نظر جنس و طرح متنوع می باشند، شما میبایست پیش از خرید اطلاعاتی را در ارتباط با آنها به دست آورید تا به هنگام انتخاب دچار شک و تردید نگردید.
  • باید معین سازید که آن را می خواهید برای چند نفر مورد استفاده قرار دهید؟ یا برای کجا می خواهید از آن استفاده کنید!
  • بهتر است به هنگام انتخاب زیرانداز نوعی از آن را اتخاذ نمایید که دارای یک کیف به جهت حمل و نقل آسان است.
  • در صورتی که شما مایل هستید از زیرانداز در مناطق ساحلی یا جنگل (مرطوب و نمناک) استفاده کنید، به طور حتم نوع ضد آب آن را خریداری نمایید.

✓ برخی از مهم ترین مزایای استفاده از زیرانداز پلاستیکی؛

  • زیرانداز نوعی پوشش محافظ می باشد که از شما در برابر نفوذ سرما و گرما از زمین محافظت می کند.
  • در مقایسه با فرش دارای وزن بسیار کمتری است و شما می توانید به آسانی آن را به این سو و آن سو جا به جا کنید.
  • شما به راحتی می توانید پس از سفر خود آن را شست و شو دهید. حتی با یک تکان ساده می توانید گرد و غبار نشسته بر روی زیرانداز پلاستیکی را تمیز کنید.
  • سطوح حدوداً نرم و راحتی را برای شما به جهت نشستن مهیا می سازد. از سویی مانع از کثیف شدن لباس های شما در دل طبیعت می شود.
  • شما می توانید به دلیل ضد آب بودن زیرانداز پلاستیکی از آن در هر موقعیت آب و هوایی حتی در مناطق خیس و پرباران استفاده کنید.

✓ نکات بسیار مهم که لازم است شما به هنگام خرید زیرانداز مورد توجه قرار دهید؛

 ضخامت محصول؛

ضخامت زیرانداز از جمله فاکتورهای حائز اهمیت و اصلی به هنگام خرید است. هر چه محصول خریداری شده ضخیم تر باشد، مصرف کنندگان احساس راحتی و آسایش بیشتری خواهند داشت.

 ضد آب بودن آن؛

برای هیچ فردی خوش‌آیند به نظر نمی رسد که به هنگام نشستن و استراحت نمودن بر روی زیرانداز، به ناگهان احساس خیسی کند، در صورتی که زیرانداز ضد آب باشد مانع از نفوذ رطوبت و خیسی می گردد و شما می توانید با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید و هیچ هراسی از بابت نفوذ رطوبت و خیسی نخواهید داشت.

شستن زیرانداز؛

به هر حال شما عزیزان در مکان های مختلف با موقعیت آب و هوایی متنوع از این محصول بهره می گیرید که این امر کار کثیفی و چرک گردیدن کالا را به همراه خواهد داشت، برخورداری از قابلیت شست و شوی آسان به شما این امکان را خواهد داد هراز چندگاهی آن را بشویید و آن را تمیز و پاکیزه نگه دارید.

 کیف مخصوص؛

ما به شما پیشنهاد می کنیم زیراندازی را انتخاب کنید که حاوی کیف دسته دار است. یا آن که محصولی را انتخاب کنید که بعد از جمع شدن حالت دسته دار پیدا کند تا بتوانید به آسانی آن را حمل نمایید.

✓ و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را با زیرانداز پلاستیکی آشنا سازیم. بهتر است خاطر نشان شویم که ما در مجموعه ویرا سفر همواره در تلاش هستیم در راستای خرید ملزومات گوناگون سفر حامی و پشتیبان شما باشیم. حال آن که شما می توانید به هنگام نیاز با کارشناسان مجرب ما تماس برقرار نموده و پاسخ سؤالات خود را به دست آورید. امیدواریم که بتوانیم پاسخگوی خوبی برای نیازهای شما باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X