زیرانداز یک تیکه

زیرانداز یک تیکه

✓ زیرانداز یک تیکه؛

زیرانداز های یک تیکه یعنی زیرانداز های که فاقد دوخت میانی در خود هستند.‌ حال آن که این زیرانداز ها می تواند انواع گوناگون جنس ها را در بطن خود جای دهد. از سویی زیرانداز یک تیکه حصیر پلاستیک بیشتر مورد توجه ما در مجموعه ویرا سفر است. گاهاً ممکن است که این زیرانداز با نام زیرانداز پلاستیک حصیری به گوش شما بخورد. یکی از حائز اهمیت ترین ویژگی های این محصول دوام و ماندگاری بسیار بالای آن است.

به گونه ای که تنها با خرید یک عدد از این زیرانداز ها دیگر شما نیاز نخواهید داشت که از آن تا سالیان سال خریداری کنید. به عبارتی این گونه از زیرانداز ها به هیچ عنوان دچار صدمه و رنگ پریدگی نمی شود و شما می توانید بارها و بارها از آن بهره گیرید. شاید به همین دلیل است که این محصول از سوی مصرف کنندگان، کوهنوردان و طبیعت گردان بسیاری مورد توجه قرار گرفته است.

✓ نگاهی به زیرانداز؛

از جمله تجهیزات و لوازم حائز اهمیت مربوط به پیک نیک نیز طبیعت گردی و یا سفر زیرانداز های مسافرتی است. زیرانداز های مسافرتی در رنگ ها، طرح ها و اندازه های مختلفی طراحی‌ شده و به سوی بازار فروش روانه می شود. برخی از زیرانداز ها حصیری یک تیکه هستند برخی دیگر پارچه ای یک تیکه. گاهاً برخی دیگر پلاستیکی می باشد و بعضی از آنها برزنتی. بیشتر مدل های زیرانداز های مسافرتی حاوی یک کیف ویژه و مخصوص به خود جهت حمل و جا به جایی آسان است. با در اختیار داشتن زیرانداز مناسب می توان بدون وجود هیچ گونه نگرانی و هراس در مکان های که حتی کمی مرطوب و نمناک می باشد، نشست و پیک نیک یا به اصطلاح سفر مطلوب و دلخواهی را پشت سر گذاشت.

✓ زیرانداز یک تیکه پلاستیکی؛

از جمله پرفروش ترین اقسام زیرانداز های مسافرتی زیرانداز پلاستیکی می باشد. این قبیل از زیرانداز ها از جنس پلاستیک است. ولیکن نوع بافت آنها بسیار شبیه به حصیر می باشد. شاید به همین علّت است که این زیرانداز نام زیرانداز حصیری را به خود گرفته است. این قبیل از زیرانداز ها در ابعاد متنوعی تولید و به سوی بازار منتقل می شود. از ابعاد دو متری گرفته است تا به ابعاد دوازده متری که از جمله زیرانداز های بزرگ محسوب می گردد.

این قبیل از زیراندازها با دوخت ماشین دوزی تولید می گردند و در بطن خود دارای مواد نرم کننده هستند حال آن که برای حفظ و ماندگاری بیشتر این محصول تولید کنندگان ما در مجموعه ویرا سفر آن را به صورت چهار طرف دور دوخت طراحی نموده اند، حال به این هنگام نیاز به نگرانی از سوی شما جهت ریش ریش شدن اطراف و کناره های زیرانداز نخواهد بود.

بهتر است خاطر نشان شویم؛
» ما سالیان طولانی است که به جهت تولید زیرانداز یک تیکه گام گذارده ایم. حال آن که می توانیم این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که در راستای تولید محصولات خود از مواد نو و نی درجه یک بافته شده بهره می گیریم.


✓ مزایای استفاده از زیرانداز چیست!

• بله درست است، زیرانداز چون یک پوشش محافظ عمل می نماید. به گونه ای که از شما در برابر نفوذ سرما و گرما از زمین محافظت خواهد کرد.
• ممکن است شما تصمیم گرفته باشید که زیرانداز را به این طرف آن طرف حمل کنید. بله، در واقع زیرانداز همین نقش را در زندگی ما ایفاء می کند. حال بهتر است این گونه بگوییم که این محصول نسبت به فرش دارای وزن کمتری است و شما می توانید به آسانی این محصول را از مکانی به مکان دیگر جا به جا کنید‌.
• شما به سهولت می توانید زیرانداز یک تیکه را بعد از سفر خود شست و شو دهید. اگر هم مایل به شست و شو این محصول نبودید تنها با یک تکان ساده می توان زیرانداز پلاستیکی را تمیز نمود‌.

• اکثر زیرانداز ها دارای سطح نسبتاً نرم و راحتی هستند بنابراین می توانند یک سطحی راحت و دلنشین برای قرار گرفتن شما در طول سفر مهیا سازند. حال آن که از سویی این محصول می تواند مانع از کثیف و گِل آلود شدن لباس شما در طول سفر شود.
• خبر خوب ما به شما این است که به علّت ضد آب بودن زیرانداز های پلاستیکی شما می توانید از آن در هر گونه شرایط و موقعیت آب و هوایی بهره گیرید. حتی بهتر است این گونه بگوییم که امکان استفاده از آنها در موقعیت آب و هوایی بارانی و زمین های مرطوب و نمناک وجود دارد.

✓ به برخی از نکات در خرید زیرانداز توجه کنید؛

 قیمت زیرانداز یک تیکه؛

پیش از هر چیزی به هنگام خرید هر محصولی لازم است به قیمت آن توجه نمایید. در ابتدا لازم است شما میزان بودجه ی خود را به جهت خرید معین کنید. به هنگامی که میزان بودجه شما معین گردید، خود به خود بسیاری از محصولات که در چهارچوب میزان بودجه شما قرار ندارد، حذف می گردد. حال بهتر است به این نکته اشاره نماییم که؛
ما همراه در مجموعه ویرا سفر در تلاش هستیم بهترین زیرانداز های مسافرتی به همراه مطلوب ترین و به صرفه ترین قیمت ها را در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز و خریداران عمده زیرانداز قرار دهیم.

 اندازه زیرانداز؛

یکی از فاکتورهای بسیار حائز اهمیت در راستای خرید زیرانداز، ابعاد و سایز آن می باشد. شما با اکتفا به جمعیت خانواده خویش، می توانید ابعاد مورد نظر خود را انتخاب کنید. همیشه و در همه حال بهتر است زیرانداز را مقداری بزرگ تر از نیاز خود در نظر بگیرید. چرا که امکان دارد شما چند میهمان به همراه خود در طول سفر داشته باشید.

 وزن محصول؛

در صورتی که قرار است شما یک پیاده روی طولانی مدّت در طول سفر خود داشته باشید، ملزم هستید کلّیه ی تجهیزات سفر را پیاده با خویش جا به جا کنید، لازم است به وزن زیرانداز توجه ویژه ای داشته باشید.

 و در پایان؛

دوستان عزیز ما سعی کردیم شما را در این متن از خود با زیرانداز یک تیکه آشنا سازیم. حال آن که بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که ما همواره در مجموعه ویرا سفر پاسخگوی شما می باشیم. شما می توانید به جهت خرید محصولات مورد نظر خویش با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید و نیاز خود را برطرف سازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X