وسایل سفر به شمال در پاییز

وسایل سفر به شمال در پاییز

وسایل سفر به شمال در پاییز

شمال کشور عزیزمان ایران یکی از منطقه یا شهر هایی است که بسیاری از ساکنان شهر های مختلف دیگر در تعطیلات به این منطقه خوش آب و هوا سفر می کنند.  مسافرین عزیز در زمان جمع آوری وسایل مورد نیاز در فصل های مختلفی همچون پاییز باید نسبت به هوای سرد شمال کشور وسایل سفر به شمال در پاییز را با خود به همراه ببرند.

از آنجایی که برای جمع آوری این وسایل برای سفر بی شک دچار سردرگمی خواهید شد که در این صورت لازم است، به دنبال یک چک لیست باشید تا بتوانید وسایل سفر به شمال در پاییز را به راحتی با خود بردارید.

در نتیجه ما در این مقاله قصد داریم یک چک لیست کامل از وسایل سفر به شمال در پاییز برای شما عزیزان ارائه دهیم تا بتوانید با استفاده از آن اقدام به جمع آوری لباس ها و لوازم مورد نیاز خود نمایید. با مطالعه ی این چک لیست می توانید بر اساس شرایط و نیاز خود، آنها را اولویت بندی کنید.

وسایل مسافرتی مورد نیاز برای سفر شمال

شمال یکی از مکان های گردشگری کشور ایران به حساب می‌ آید که سالیانه مسافرین بسیاری از شهرهای دور و نزدیک به این منطقه سفر می کنند. در نتیجه در زمانی که شما قصد سفر در فصل پاییز به این منطقه زیبا و خوش آب و هوا را دارید، نیازمند وسایل مسافرتی هستید تا بتوانید در طی سفر خود از این وسایل مسافرتی استفاده نمایید.

چنانچه شما قصد به همراه داشتن وسایل مسافرتی هنگام جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز را دارید، که بسیار ضروری نیز هستند، می توانید از زیرانداز های جاجیمی و همچنین حصیر های پلاستیکی استفاده کنید.

زیرانداز های جاجیمی

امروزه استفاده از زیر انداز های جاجیمی نسبت به انواع مختلف زیرانداز دیگر بسیار رواج پیدا کرده است و همچنین به علت وجود گرمی و بافت ضخیمی که دارند، به راحتی می توانند بر زیر چادر ها مورد استفاده قرار گیرند و در بسیاری از مواقع به عنوان زیرانداز بر زیر وسایل مختلف استفاده کرد.

حصیر پلاستیکی

حصیر پلاستیکی امروزه به عنوان زیرانداز، بر زیر میز های غذا خوری مسافرتی، صندلی های مسافرتی و یا حتی چادر های مسافرتی مورد استفاده واقع می شوند. شما  می توانید به راحتی پس از استفاده آنها را بشویید.

دلیل پر طرفدار بودن این کالا استفاده از پلاستیک فشرده در زمان تولید این نوع محصول است که وجود این مواد اولیه موجب شده که مسافرین پس از به اتمام رساندن سفر خود بتوانند به راحتی این نوع حصیر ها را بشویند و مجددا از آن ها استفاده کنند.

چک لیست وسایل مورد نیاز برای سفر به شمال در پاییز

چنانچه که شما قصد جمع آوری وسایل سفر به شمال در فصل‌ پاییز را دارید. باید توجه کنید که نسبت به وجود هوای سرد آن منطقه در فصل پاییز بهتر است که از وسایلی که در زمستان مورد استفاده مسافران واقع می ‌شود استفاده نمایید. وسایلی :

 لباس های مناسب و گرم

چادر مسافرتی

کیف بهداشتی

جعبه کمک های اولیه

 مدارک مورد نیاز

چک کردن وسایل ضروری خودروها در سفر ها

 از جمله گزینه‌ های بسیار مهم می باشند که شما برای هر سفر باید به آنها توجه کنید.

به همراه داشتن لباس گرم و مناسب

اولین و مهم ترین نکته ای که شما در زمان جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز، باید به آن توجه کنید به همراه داشتن لباس های گرم و مناسب است.

در شمال کشور به دلیل وجود بارندگی بسیار افراد بهتر است، برای سفر خود از لباس های گرم و کلفتی همچون:

پالتو

بارانی

هودی

پافر

سویشرت

ژاکت

بوت

لباس کاموایی

جوراب ضخیم

کلاه

شال گردن

دستکش و …

استفاده کنید و آن ها را درون ساک مخصوص قرار داده و با خود حمل کنید.

کیف بهداشتی

رعایت بهداشت شخصی از مهم ترین نکات در تمامی سفر ها است. در طی هر سفر باید آن را رعایت کرد. رعایت نمودن بهداشت بدون همراه داشتن وسایل مورد نیاز شما امکان پذیر نخواهد بود. در نتیجه نیاز است در زمان جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز، وسایل بهداشتی همچون:

حوله

شامپو

صابون

لیف

شونه

برس

کرم مرطوب کننده

کرم ضدآفتاب

ژل دست

حوله حمام

ژل مو

ماسک، کش مو

سشوار

ادکلن

اسپری

لباس زیر

جوراب

دستمال مرطوب

دستمال کاغذی

تونر شستشوی صورت

آرایش پاک کن و…

 را با خود به همراه برداشته باشید.

جعبه کمک های اولیه

بیماری و وجود مشکلات یکی از شایع ‌ترین اتفاق هایی است که در هر سفری ممکن است برای مسافرین اتفاق بیفتد، در این حالت به همراه داشتن جعبه ی کمک های اولیه می تواند در بسیاری از مواقع نجات  دهنده ی جان شما باشد تا بتوانید به راحتی از مشکلات و دردسر های بزرگ دور شوید.

در زمانی که شما قصد جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز را دارید بهتر است که از جعبه ی کمک های اولیه، لوازم درمانی و انواع داروها استفاده کنید. تا اگر در طی سفر خود به مشکلات مختلفی همچون مریضی، گرفتگی عضلات و یا بروز هر مشکل دیگری برخوردید، از آن ها استفاده نمایید.

چنانچه شما قصد دارید جعبه کمک های اولیه را درون ماشین خود قرار دهید، بهتر است که درون این جعبه وسایلی همچون:

1-چسب زخم

 2-چسب  کاغذی

3- چسب بخیه

4- ژل ضدعفونی کننده

5- بتادین

6-بانداژ پارچه‌ ای

7-بانداژ استریل شده معمولی

 انواع قرص های مسکن مثل سرماخوردگی

 انواع پماد های ضد درد و گرفتگی و …

 را درون آن قرار دهید تا در مواقع ضروری از آنها استفاده کنید.

اما یک نکته قابل توجه در این قسمت این می باشد که بهتر است قبل از برداشتن تمامی این وسایل از استریل بودن و تمیز بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

چادر مسافرتی برای استراحت در طول سفر

به همراه داشتن کالا هایی همچون چادر مسافرتی در زمان جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز یکی از بهترین گزینه ها می تواند به حساب آید که مورد استفاده واقع می شود.

 مسافرین با به همراه برداشتن وسایلی مانند، چادر مسافرتی برای استراحت در بین راه مخصوصا در فصل پاییز که هوا به شدت سرد است، می توانند در هر مکانی اتراق نمایند. همچنین با استفاده از وسایلی مانند پتوی مسافرتی، تشک های مسافرتی و بالش مسافرتی می توانند درون چادر استراحت کنند.

وسایل سفر به شمال در پاییز

مدارک مورد نیاز

به همراه داشتن مدارک جز آن دسته از اولویت‌ ها در طی سفر به شمال در تمامی فصول مختلف مثل فصل پاییز به حساب می آید تا شما بتوانید در شرایط مختلف از آن ها استفاده کنید. در بسیاری از مواقع مسافرین برای خرید کالا های مختلف، عبور از عوارضی ها، رزرو هتل و انجام بسیاری از کار های دیگر از مدارک مختلف خود استفاده می کنند. در نتیجه بهتر است که در زمان جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز از مدارکی همچون:

کارت ماشین

 دفترچه بیمه

  شناسنامه

کارت شناسایی-بانکی همچنین کارت سبز ماشین

غافل نشوید تا بتوانید تمامی کار های مد نظر خود را با این مدارک انجام دهید.

چک کردن شرایط خودروی خود

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که برای سفرهای خود از ماشین شخصی استفاده می کنید، بهتر است که قبل از آن که اقدام به جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز یا در هر فصل دیگری کنید از صحت سلامت خودروی خود اطمینان حاصل کنید.

به طور مثال به دلیل آن که قصد سفر در فصل سرد سال را دارید از زنجیر چرخ استفاده کنید.

استفاده از چراغ مه شکن

به دلیل آن  که در مدت زمان های مختلف میزان ارتفاع ابر ها با زمین بسیار کم می شود، ممکن است که جاده ها و مسیر ها دچار مه گرفتی شوند که بهتر است در این شرایط از چراغ های مه شکن استفاده کنید.

اطمینان از صحت ترمز، لاستیک و برف پاک کن خودرو

وجود پیج های تند، دره و مشکلات جاده ای در طول سفر به شمال ممکن شده که بسیاری از خودرو های شخصی دچار مشکلاتی شوند که بهتر است قبل از آن که شما قصد جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز را کنید از سالم بودن تمامی قطعات خودرو مثل لاستیک، ترمز، برف پاک کن و… اطمینان حاصل نمایید.

از چه مکان هایی می ‌توان کالا های مسافرتی مورد نیاز سفر خود را تهیه نمود ؟!

وجود مشکلات مختلف در خصوص فیک بودن یا بی کیفیت بودن کالا های مسافرتی خریداری شده از انواع فروشگاه ها به صورت حضوری یا غیر حضوری موجب شده که شما خریداران عزیز در زمان پیدا کردن کالا های مسافرتی برای مهیا کردن، وسایل سفر به شمال در پاییز به دنبال یک فروشگاه معتبر باشید تا بتوانید چه به صورت حضوری یا چه به صورت غیر حضوری کالا های مسافرتی خود را از آن ها خریداری کنید.

سایت ویرا حصیر یکی از فروشگاه هایی است که شما می توانید  با اطمینان هر چه تمام تر اقدام به خریداری وسایل مسافرتی خود از این سایت کنید. این سایت با دارا بودن کالا های با کیفیت همراه با قیمت مناسب توانسته توجه و رضایت بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب نماید. به حالتی که در طی ماه های اخیر جز پر فروش ترین سایت های وسایل مسافرتی به حساب آمده است.

سخن پایانی

شما خریداران عزیز اگر قصد خریداری کالا های مسافرتی برای سفر به شمال را از سایت ویرا حصیر دارید، می توانید با برقراری ارتباط با  پشتیبان های متمرکز اطلاعات بسیاری  را در خصوص وسایل مسافرتی، کیفیت و طریقه سفارش آن ها را کسب کنید و همچنین می توانید از این سایت بازدید کرده و انواع کالا های مورد نظر خود را در فروشگاه مشاهده نمایید.

در زمانی که شما قصد جمع آوری وسایل سفر به شمال در پاییز را دارید، می توانید از چک لیست های مختلف استفاده کنید که تمامی وسایل مورد نظر خود را با خود به همراه داشته باشید و دیگر نگران فراموش کردن وسایل مرتبط نباشید. ما در این مقاله بسیاری از وسایل مورد نیاز و ضروری سفر را ذکر کردیم تا شما بتوانید در طی سفر در فصول سرد سال از آن ها استفاده کرد و آنها را با خود به همراه داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X