لوزام آشپزی برای سفر جاده ای

لوزام آشپزی برای سفر جاده ای

لوزام آشپزی برای سفر جاده ای

لوزام آشپزی برای سفر جاده ای ،امروزه سفر ها یکی از رایج ترین تفریح ها برای گذراندن اوقات فراغت برای مردمان به حساب می آیند. سفر رفتن در هر فصلی و در هر موقعیتی می تواند موجب ایجاد حس خوب در زندگی شود و انرژی از دست رفته ی شما را بازگرداند. افراد می ‌توانند در زمانی که قصد سفر و گردش به مناطق طبیعی ایران را دارند، برای تهیه ی غذای سالم در بین راه از وسایلی مثل لوازم آشپزی برای سفر جاده ای استفاده کنند و آن ها را با خود به همراه ببرند.

 بسیاری از افراد وجود دارند‌ که علاقه بسیاری به سفر های طبیعت گردی در دل کوه، جنگل، دشت و صحرا و…هستند. در نتیجه این دوستان نیازمند وسایلی هستند تا بتوانند با استفاده از آن ها در طی مسیر سفری خود، در دل کوه، جنگل، بیابان و یا هر مکان دیگری آشپزی کنند و وعده های غذایی خود را تامین نمایند.

ما در این مقاله قصد داریم لیست کاملی لوازم آشپزی برای سفر جاده ای را به شما معرفی نماییم تا بتوانید تمامی تجهیزات لازم را برای سفر با خود به همراه داشته باشید.

 

تمامی لوزام مورد نیاز برای آشپزی در سفر جاده ای

در زمانی که شما قصد سفر به مکان های مختلفی از کشور ایران را دارید، باید توجه کنید که لوازم آشپزی برای سفر جاده ای را که با خود به همراه می برید. باید از نظر اشغال فضا، وزن و قابل شستشو بودن در حالتی باشند که شما بتوانید به راحتی آن ها را بشویید و حمل کنید.

در این صورت شما می ‌توانید برای سفر خود از لوازم آشپزی برای سفر جاده ای مانند:

ظروف غذا خوری یک بار مصرف و مسافرتی

پیک نیک

چاقو های همه کاره

زیر انداز مسافرتی

وسایل و مواد غذایی مورد نیاز

وسایل تاشو مخصوص کمپ ها

چادر مسافرتی

استفاده کنید تا بتوانید در طی سفر به راحتی وعده  های  غذایی خود را تامین نمایید.

لوزام آشپزی برای سفر جاده ای

کالا های مسافرتی مورد نیاز برای سفر جاده ای

در زمانی که شما قصد جمع آوری لوازم آشپزی برای سفر جاده ای را دارید، باید توجه نمایید به غیر از این وسایل شما نیازمند وسایل مسافرتی برای اتراق و استراحت بر روی آن ها هستید. برای این منظور می‌ توانید از زیرنداز مسافرتی و تشک مسافرتی استفاده بنمایید.

زیرانداز مسافرتی

در زمانی که شما قصد آشپزی در طی مسیر خود را دارید، می‌ توانید با پهن کردن، زیرانداز های مسافرتی بر زیر وسایل به راحتی و در کمال آرامش اقدام به طبخ غذا نمایید. این دسته از کالا های مسافرتی در تمامی مسیر های مسافرت برای شما عزیزان کاربرد خواهند داشت. در واقع این لوازم از نفوذ گرد و خاک، خاشاک، سرما و رطوبت به لباس ها و لوازم شما هنگام نشستن در مکان های مختلف جلوگیری می کنند.

در نتیجه زیرانداز های مسافرتی یکی از اصلی ترین و ضروری ترین وسایل مسافرتی می باشند که مسافران عزیز در سفر ها باید آن ها را به همراه داشته باشند. همچنین در زمان خرید لازم است که به نوع و کیفیت این زیرانداز ها توجه کنید تا بتوانید در مدت زمان بسیار طولانی از آنها استفاده کنید.

 تشک مسافرتی

تشک مسافرتی در زمانی به کار مسافرین خواهد آمد که پس از میل غذا و در زمان استراحت از آن استفاده بنمایند. همچنین در زمانی که شما در طی سفر خود و در طول راه قصد استراحت در استراحتگاه های بین راهی دارید، خواهید توانست از تشک های مسافرتی استفاده کنید.

شما برای خرید این دسته از لوازم و کالا های مسافرتی، به یک فروشگاه معتبر نیازمند هستید تا بتوانید با اطمینان هر چه تمام تر اقدام به خریداری این نوع محصولات کنید فروشگاه اینترنتی ویرا حصیر یکی از معتبر ترین ها برای خرید انواع وسایل مسافرتی به حساب می آید.

ظروف غذا خوری مسافرتی

لوزام آشپزی برای سفر جاده ای، ظروف غذا خوری جز آن دسته از وسایلی به حساب می ‌آید که مخصوص سفر های خانوادگی است. در زمان جمع آوری لوازم آشپزی برای سفر جاده ای می توان از ظروف مسافرتی به عنوان وسایلی استفاده کنید که به راحتی قابل شستشو هستند. این نوع ظروف دارای پک ها و تعداد مختلف هستند تا شما بتوانید نسبت به تعداد خانوار و همراهان خود آن ها را تهیه کرده و از آن ها استفاده نمایید. در ست های غذاخوری مسافرتی وسایلی همچون:

 لیوان

 قاشق

 بشقاب

 پیاله

نمکدان

 چاقوی پلاستیکی

بشقاب غذاخوری

 بشقاب میوه خوری و …

وجود دارد.

پیک نیک

اولین و مهم‌ ترین لوازم آشپزی برای سفر جاده ای به همراه داشتن گاز مسافرتی و پیک نیک است. شما برای طبخ انواع غذا حتی کوچک ترین غذای حاضری که بخواهید طبخ دهید، نیازمند پیک نیک هستید تا بتوانید شعله ایجاد کرده و با استفاده از آن غذای مد نظر خود را تهیه کنید. در مواقع ضروری نیز مسافرتین عزیز خواهند توانست از پیک نیک به عنوان یک منبع برای ایجاد آتش کمک بگیرند.

چاقوی همه کاره

شما می توانید از چاقو های همه کاره در لوازم آشپزی برای سفر جاده ای خود استفاده کنید . برای برش دادن قطعات انواع میوه جات، خوراکی ها، باز کردن درب غذا های کنسروی و کاربرد های دیگر  از آن ها استفاده کنید. در واقع این چاقو ها به گونه ای وجود دارند که چند دسته هستند و در اندازه و حالت های مختلف می باشند که شما برای جمع کردن و قرار دادن این وسیله در ساک خود می توانید آن را به راحتی جمع کنید که دیگر موجب آسیب رساندن به دست شما یا چیز دیگری نشود.

مواد غذایی مورد نیاز برای طبخ غذا در سفر

در زمانی که مسافران عزیز قصد جمع‌ آوری لوازم آشپزی برای سفر جاده ای را دارند. باید توجه کنند که مواد غذایی مختلفی را می بایست با خود به همراه ببرند، که در شرایط مختلف بتوانند از آن ها نگهداری کنند. در بسیاری از مواقع افراد با به همراه برداشتن مواد غذایی مختلف مثل:

سبزی های فریزری

 گوشت

مرغ

 ماهی

و مواد غذایی از این قبیل ، نمی توانند در مسیر سفر به خوبی از آن ها مراقبت کنند، در نتیجه موجب خرابی این مواد غذایی خواهد شد. بنابراین شما می توانید از مواد غذایی همچون:

 کنسرویجات

 ماکارونی

 برنج

سبزی خشک

 انواع ادویه ها

 تخم مرغ

حبوبات

رب گوجه

ماست چکیده

 روغن

 آب و … استفاده کنند.

و وسایل آشپزی مثل:

قابلمه

ماهیتابه

دم کنی

زیر قابلمه ای

شیر جوش

بشقاب نیکلی

دستگیره

 و … را نیز با خود بردارید.

وسایل و ظروف مسافرتی مخصوص کمپ ها

امروزه ظرف های مسافرتی مختلفی مخصوص کمپ ها تولید و در بازار عرضه شده که این ظرف ها تفاوت هایی نسبت به ظرف های مسافرتی معمولی و ظرف خانگی دارد. در واقع این ظروف حالتی  تاشو و کم حجم دارند که شما می توانید به راحتی آن ها را در یک سبد یا باکس کوچک قرار دهید.

انواع مختلف این ظروف ها شامل:

 قابلمه

 لیوان

 کاسه

 بشقاب

دیگ های کوچک مخصوص نگهداری غذا

 بسیاری از کالاهای دیگر می باشند. همچنین از دیگر قابلیت ‌های این وسایل کمپ این است که به ‌گونه‌ ای می باشند که شما عزیزان می توانید به راحتی و با مصرف مقدار کمی از آب آن ها را بشویید. در واقع این کاربرد و مزیت یکی از بهترین مزیت های استفاده از این وسایل کمپ در زمان جمع آوری لوازم آشپزی سفر در جاده ای می تواند به حساب آید.

چادر مسافرتی

 در بسیاری از مواقع امکان دارد شما در فصل هایی در حال سفر به مناطق بسیار زیبای کشور عزیزمان ایران باشید که این فصل ها، فصل های سرد سال به حساب آیند. در واقع در فصل های سرد سال به دلیل وزش باد و سردی بیش از حد هوا امکان آشپزی در محیط های باز در طی  سفر و در کنار جاده برای مسافرین وجود ندارد.

i در این حالت می توانند از چادر های مسافرتی استفاده کنند و به راحتی درون چادر های مسافرتی اقدام به طبخ غذا ها نمایند تا دیگر نگران وزش باد شدید، برف، باران و یا هر گزینه دیگری در این فصول نباشد.

همچنین شما می توانید از چادر های مسافرتی در زمانی که قصد استراحت در مکان های بین راهی را دارید استفاده بنمایید تا بتوانید پس از آن به مسیر خود ادامه دهید.

از چه مکان هایی می توان لوازم مورد نیاز مسافرتی خود را خریداری کرد؟

امروزه فروشگاه های بسیار متنوع و معتبری در سطح شهرها و دامنه اینترنت وجود دارد که شما می توانید. با مراجعه به این نوع فروشگاه ها و بازدید از نوع کالا ها و مقایسه ی قیمت آن ها اقدام به خریداری محصولات مد نظر خود نمایید.

اما ما می توانیم یک سایت معتبر و استاندارد را به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با استفاده از این سایت به راحتی با پرداخت هزینه ای بسیار کم اقدام به خرید کالا های مسافرتی همچون: خرید زیرانداز مسافرتی، تشک مسافرتی و یا حصیر مسافرتی نمایید. این سایت با دارا بودن کالا های با کیفیت و رضایت مشتری بسیار بالا توانسته در سال ‌های اخیر جزء برترین سایت ها در خصوص تولید انواع لوازم مصرفی مسافرت در کشور ایران به حساب آید.

 سایت ویرا حصیر با داشتن پشتیبانی های بسیار عالی و پاسخگویی ۲۴ ساعته می تواند . یک همراه عالی برای خریداران به حساب آید تا بتوانند در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید لوازم مسافرتی از آن ها نمایند و در کوتاه ترین مدت ممکن آن ها را درب منزل تحویل  بگیرند.

سخن پایانی

لوزام آشپزی برای سفر جاده ای،مسافرین عزیز در زمان جمع آوری لوازم آشپزی برای سفر جاده ای می توانند. تمامی گزینه هایی که در این مقاله ذکر شد را با خود به همراه داشته باشند. همچنین می توانند از سایت ویرا حصیر استفاده کرده با برقراری ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته این سایت اطلاعات کاملی در خصوص کالا های موجود. در این سایت، قیمت، نوع، کیفیت، هزینه ارسال و بسیاری از گزینه های دیگر دریافت کنند. و در نتیجه یک خرید رضایت بخش و سودمند را با خرید از سایت ویرا حصیر داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X