زیرانداز ساحلی

زیرانداز ساحلی

 زیرانداز ساحلی؛ 

زیرانداز ساحلی،ما از شما یک سؤال داریم. ابتدایی ترین ابزاری که به منظور حمل در هر گردش به ذهن شما می رسد، چیست؟ به احتمال بسیار یک زیرانداز مسافرتی یکی از جواب های شما بدین سؤال است. به طور حتم یک زیرانداز مسافرتی جزئی از الزامی ترین وسیله های هر؛ پیک نیک، طبیعت گردی و مسافرت هاست. زیرانداز های طبیعت گردی همان ابزار بسیار کاربردی می باشد که به جهت نشستن، میل غذا، استراحت نمودن و گاهاً پخش دیگر وسیله هایی که به همراه شما است.

مورد استفاده قرار می گیرد. بله درست است، زیرانداز حصیری، زیرانداز ساحلی، زیرانداز ضد آب تنها چند نمونه از ده ها زیرانداز مسافرتی است. اتخاذ از بینابین این همه تنوع چگونه می تواند صورت گیرد! آیا می دانید؟ شما لازم است به هنگام خرید زیرانداز به برخی از حائز اهمیت ترین نکات توجه نمایید. ما سعی بر آن داریم که در این متن از خود ضمن مجموعه‌ ویرا سفر شما را با آن به خوبی آشنا سازیم.

سفر به کنار دریا با زیرانداز ساحلی؛ 

زیرانداز طبیعت گردی مناسب و مطلوب بنابر مقصد گردش و مسیر پیش روی شما میبایست انتخاب شود و خریداری گردد. به عنوان نمونه؛ یک زیرانداز کوهنوردی میبایست هم پاسخ گوی پستی و بلندی و حالات صخره ای کوه و طبیعت باشد و هم از گونه زیرانداز عایق دار رطوبت و برودت هوا باشد تا بتواند راحتی و آرامش را در بطن یک کوهنورد رقم زند. بله، درست است، بهتر است به سوی موضوع اصلی خود بازگردیم. ممکن است شما مایل باشید هر از چند گاهی به سوی ساحل دریا رهسپار شوید. در این زمان خواهد بود که شما به یک زیرانداز ضد آب نیاز خواهید داشت. زیرانداز ساحلی کاملاً می تواند پاسخ گوی نیاز شما جهت استفاده در مناطق جنگلی و ساحلی باشد.

به برخی از نکات توجه نمایید؛

در زمان خرید زیرانداز، برخی از خصوصیات چون؛ ابعاد، قیمت، جنس، رنگ، طرح، و…  را میبایست در نظر خود داشته باشیم. ولیکن در این میانه ها اگر ما مایل باشیم انتخاب درستی را برای خود رقم بزنیم، به طور حتم باید عایق رطوبتی بودن را مدّنظر خود قرار دهیم.

به نظر ما که هیچ اتفاقی نمی تواند بدتر از نشت رطوبت زمین، چمن، گِل ساحل به زیرانداز و حس بد خیس و نمناک گردیدن، در وجود ما باشد. بهتر است این گونه بگوییم که، با خرید زیرانداز ساحلی دیگر مقصد سفر مهم نخواهد بود، آیا می خواهید به ساحل دریا بروید یا آن که جنگل؟ گاهاً هم شاید مایل هستید به سوی پارک سر کوچه خود رهسپار شوید و بر روی چمن تازه باران خورده بنشینید. بهتر است خیالتان راحت باشد. چرا که رطوبت از زمین به لباس شما نشت پیدا نخواهد کرد.

پس، زیرانداز ساحلی یا همان ضد آب جزئی از پرفروش ترین و مورد استفاده ترین گونه این محصول می باشد و چنانچه که ابعاد و وزن مناسبی هم داشته باشد، می تواند به عنوان یک دوست همیشگی در کنار شما ایفای نقش کند.

 جنس زیرانداز ساحلی؛ 

ممکن است شما از مجموعه ویرا سفر یا آن که هر وب سایت دیگری یک زیرانداز معمولی تهیه نموده باشید  که در برابر رطوبت زمین مقاوم نیست. ساده ترین کار برای شما این خواهد بود که به هنگام استفاده از آن در مکان های مرطوب و نمناک یک نایلون دقیقاً با توجه به ابعاد زیرانداز پهن نموده و از آن بهره گیرید. به عبارتی می توان چنین بیان نمود این پیشنهاد می تواند به عنوان تنها راه حل موجود برای شما تلقّی شود.

بعضی از جنس های تولیدی این کالا از خاصیت ضد آب بودن برخوردار هستند. ما می توانیم برخی از آنها را در موارد بیان شده در قسمت ذیل خلاصه نماییم؛

 اسپان باند؛

پارچه ای است بدون بافت حاوی پلاستیک ولی بسیار نازک.

 برزنت؛

آن نیز به دلیل ضخامت و استحکام بافت بیشتر پارچه در موقعیت و شرایط بهتری نسبت به اسپان باند قرار گرفته است.

 پلی استر؛

پلی استر از جمله بهترین و مطلوب ترین گزینه ها به جهت دوخت زیرانداز های داخل چادر و زیرانداز ساحلی است.

 نایلون؛

نایلون نیز در مقایسه با پلی استر از نظر کیفیت در موقعیت و شرایط پایین تری واقع شده است.

 حصیر پلاستیکی؛

از جمله پر فروش ترین گزینه ها به جهت خرید زیرانداز ساحلی به شرط تراکم مناسب بافت حصیر می باشد.

 نوع فومی؛

که در اقسام گوناگون رولی و آکاردئونی به منظور ورزش و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرند.

 ارتباط زیرانداز ساحلی با مقصد سفر؛ 

هر گونه زیرانداز ضد آبی با اکتفا به مقصد و کیفیت مربوط به مسافرت، عملکردی مناسب با همان سفر را خواهد داشت. عایق در برابر رطوبت بودن همراه با خصوصیات سبکی این نوع از کالاها کامل کننده ی نیاز هر کوهنورد و کوله گرد و همچنین طبیعت گرد می تواند باشد. حال آن که برای یک دورهمی خانوادگی و دوستانه حمل یک عدد زیرانداز ساحلی مشغله ی ذهنی اصلی خواهد بود.

از این جهت ما می توانیم با توجه به مقصد سفر خود و کیفیت بهره گیری تمامی زیرانداز های ضد رطوبت را در موارد زیر خلاصه نماییم؛

1- زیرانداز ضد آب بسیار سبک برای کوهنوردان.

2- زیرانداز های ضد آب برای پیک نیک و دورهمی های خانوادگی.

3- زیرانداز های ضد آب جهت استفاده داخل چادر خود در کناره ی سواحل دریا.

بله، موارد نام برده شده از جمله حائز اهمیت ترین بخش های بهره گیری از زیرانداز ساحلی است. حال این شما خواهید بود که میبایست با توجه به نیاز و آنچه که در ذهن دارید، به جهت خرید محصول گام گذارید.

 و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از مجموعه ویرا سفر سعی نمودیم شما را با برخی از ویژگی های زیرانداز ساحلی آشنا سازیم. حال آن که بهتر است در پایان این متن از خود خاطر نشان شویم که، ما همواره در تلاش هستیم با پشتیبانی های صورت گرفته از جانب پرسنل و کارکنان مجرب و زبردست خود بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم که توانسته باشیم در این مسیر پر فراز و نشیب مورد اعتماد شما عزیزان به جهت خرید انواع گوناگون ملزومات سفر واقع گردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X