زیرانداز سایز 4 یارد تا 12 یارد؛

زیرانداز حصیری

✓ زیرانداز از سایز 4 یارد تا 12 یارد؛

دوستان عزیز بهتر می باشد در این متن از خود ضمن مجموعه ویرا سفر ابتدا شما را در یک نگاهی کلّی با زیرانداز، سپس واحد اندازه گیری یارد و در پایان با زیرانداز از سایز 4 یارد تا 12 یارد آشنا سازیم. در صورتی که شما مایل هستید با پاسخ سؤالات خود در این زمینه آشنا شوید، توصیه می کنیم که با ما تا پایان این متن از خود همراه گردید.

✓ زیرانداز مسافرتی؛

چه انگیزه شما گردش و تفریح خانوادگی یک روزه در دل طبیعت باشد و چه یک سفری هیجان انگیز به ارتفاعات و تجربه نمودن اقامت در بطن طبیعت، یک زیرانداز مسافرتی خوب و باکیفیت میبایست جزئی از حائز اهمیت ترین لوازم و تجهیزات در داخل کوله پشتی شما به شمار رود. زیرانداز در واقع از ضروری ترین اقلام و وسیله ها در فهرست تجهیزات سفر می باشد که ضمن سفرهای خانوادگی، طبیعت گردی ها، کوهنوردی،‌ صخره نوردی، و… کاربرد دارد. حال بهتر است این گونه بگوییم که، این ابزار بسیار کاربردی در اقسام گوناگون و برای سفرها و کاربردهای متنوعی طراحی و تولید و به سوی بازار عرضه روانه می شوند.

برخی از اقسام گوناگون زیرانداز به منظور گردش های یک روزه خانوادگی و دورهمی های دوستانه طراحی گردیده اند. همانند زیرانداز حصیری که از سایز 4 یارد تا 12 یارد در بطن بازار به چَشم می خورد. درست است، در مواقع بسیار زمانی که دست خود را به سوی باز کردن صندوق عقب ماشین می بریم، یکی از آن را داخل صندوق عقب مشاهده می کنیم. حال آن که ما نمی توانیم زیرانداز را تنها در یک جنس و کیفیت خلاصه نماییم. بلکه بهتر است بگوییم، شما دوستان عزیز با توجه به مقصد خود می توانید بهترین و با کیفیت ترین موجود را انتخاب کنید.
» ما در مجموعه ویرا سفر به سوی تولید زیرانداز از سایز 4 یارد تا 12‌ یارد گام گذارده ایم. شما دوستان عزیز می توانید با توجه به نیاز خود و تعداد اعضای خانواده یا همراهان در طول سفر، بهترین ابعاد آن را برای خود انتخاب نمایید. «

✓ چرا لازم است زیرانداز سفری بخریم!

یکی از نیازهای بسیاری از پیک نیک ها و مسافرت ها در اختیار داشتن زیرانداز مسافرتی است که شما بتوانید بر روی آن استراحت نموده و از طبیعت موجود در اطراف خود و زیبایی های خداوند لذت ببرید. این محصول به شما کمک خواهد کرد که چای خود را بنوشید، استراحت نمایید و غذا را نوش جان کنید، گاهاً هم پلک های خود را بر روی هم گذاشته و مقداری استراحت کنید. حال آن که علاوه بر موارد نام برده شده یک زیرانداز مسافرتی برای شما فضایی دل نشین و راحت جهت نشستن فراهم می سازد. به گونه ای که از فرو رفتن سنگ های ریز و درشت موجود در دل طبیعت در بدن شما پیشگیری می کند.
نیز از سویی یک زیرانداز چون عایق عمل می کند و از منتقل گردیدن سرما از طبیعت به بدن شما پیشگیری خواهد کرد. اتخاذ یک وسیله ی مناسب و کاربردی منجر به راحتی هر چه بیشتر شما در طول سفر خواهد شد.

✓ اندازه زیرانداز؛

بله، یکی از ارکان بسیار مهم به جهت خرید زیرانداز مسافرتی شکل و اندازه آن است. هم اکنون این محصول در اشکال مستطیل و مربعی طراحی گردیده است. حال آن که شما می توانید با توجه به موارد بیان شده در قسمت ذیل زیرانداز مناسب، با توجه به تعداد اعضای خانواده خود را انتخاب نموده و خریداری کنید.

✓ نگاهی به جنس زیرانداز مسافرتی؛

زیرانداز های حصیری مسافرتی از جنس پلاستیک طراحی می شوند. عمده حصیر های پلاستیکی همان گونه که از نام آن هویدا است، از جنس پلاستیک می باشد. به گونه ای که گاه پلاستیک های کهنه را بازیافت می کنند و گاه از مواد نو به جهت تولید استفاده می نمایند.
بهتر است ما این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که زیرانداز حصیری پلاستیکی تولید شده به واسطه ویرا سفر تنها با تکیه بر مواد نو و درجه ی یک تولید می‌ شود.

✓ زیرانداز تولیدی گروه تولیدی ویرا سفر؛

زیرانداز حصیری ویرا سفر (حصیرهای پلاستیکی) این نوع از زیرانداز ها را با اکتفا بدین موضوع که با بهره گیری از دستگاه های خارجی تولید می گردد، برحسب یارد روانه بازار عرضه می کند. )بهتر است به این نکته توجه نمایید که هر یارد نود سانتی متر می باشد.)

✓ زیرانداز حصیری یک تیکه؛

این نوع از زیرانداز شامل بیشترین مقدار خرید و فروش حصیر مسافرتی در کشور ایران و سایر کشورها در حوزه صادرات است. حصیر های مسافرتی ویرا سفر در ابعاد گوناگون تولید و به سوی بازار روانه می شود.
این قبیل از زیرانداز های حصیری مسافرتی در ابعاد چهار یارد، شش یارد، نه یارد، دوازده یارد تولید می شود. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم، در ابعاد دیگر هم نیز بنا بر سفارش از سوی مشتری قابل تولید می باشد. زیرانداز تولید شده از جانب تولیدی ویرا سفر در رنگ ها، طرح ها و بسته بندی های متنوع نیز هست.
• زیرانداز حصیری 4 یارد، در ابعاد ۱۸۰×۱۸۰ است.
• زیرانداز حصیری 6 یارد، در ابعاد ۲۷۰×۱۸۰ است.
• زیرانداز حصیری 9 یارد، در ابعاد ۲۷۰×۲۷۰ است.
• زیرانداز حصیری 12‌ یارد، در ابعاد ۳۶۰×۲۷۰ است.

✓ زیرانداز حصیری دو تیکه؛

دسته ای دیگر از زیرانداز های حصیری وجود دارد که دو تیکه می باشند. آنها نیز حاوی دوخت از قسمت میانی خود هستند. حال آن که بهتر است بیان داریم با توجه به دقت صورت گرفته از جانب تولیدی ما، این دوخت اصلاً به چَشم هم نمی آید.
• زیرانداز حصیری 4 یارد، در ابعاد ۱۸۰×۱۸۰ است.
• زیرانداز حصیری 6 یارد، در ابعاد ۲۷۰×۱۸۰ است.
• زیرانداز حصیری 9 یارد، در ابعاد ۲۷۰×۲۷۰ است.
• زیرانداز حصیری 12‌ یارد، در ابعاد ۳۶۰×۲۷۰ است.

✓ و در پایان؛

دوستان عزیز بهتر است چنین بگوییم که ما همواره در مجموعه ویرا سفر در تلاش می باشیم با همراهی مجرب ترین و بهترین پرسنل و کارکنان با کیفیت ترین ها و زیباترین ها را در اختیار شما قرار دهیم. حال این با شما است که یک خرید حضوری پر دردسر را ترجیح می دهید یا کنار ما بودن ها را!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
tell