تولید حصیر در قم

✓ تولید حصیر در قم؛ 

آیا شما به دنبال خرید از تولید کنندگان اقسام گوناگون زیرانداز های مسافرتی حصیری، پلاستیکی یا حتی جاجیم هستید! اصلاً تولید حصیر در قم چگونه صورت می پذیرد! آیا شما در فکر تهیه زیرانداز های حصیری ضد آب هستید! ذهن شما را این سؤال به خود مغشوش ساخته است که چگونه می توان از عظیم ترین تولید کننده این محصول ها، خرید خود را به صورت عمده به انجام رسانید؟ آیا شما به این موضوع تا به اکنون فکر کرده اید که چگونه می توانید، قیمت عمده انواع حصیر های پلاستیکی را به دست آورید!

» حصیر این محصول پرکاربرد؛

بله درست است، اگر شما از آن دست خانواده هایی هستید که در هر هفته به پیک نیک های تعطیلات آخر هفته می روید، یا آن که هر ماه به سوی مسافرتی ماجراجویانه به محل های تاریخی و تجربه اقامت در دل طبیعت رهسپار می شوید، شما قطعاً به یک زیرانداز مسافرتی خوب که یکی از حائز اهمیت ترین لوازم سفر است، نیازمند خواهید بود. تولید حصیر در قم بسیار مورد توجه قرار گرفته است، ما می توانیم علّت آن را در کاربرد بسیار حصیر خلاصه نماییم. حصیرها در واقع به عنوان یک محصولی پرطرفدار و محبوب در مدل های بسیار زیبا و گوناگونی تهیه و تولید می شوند. شناخت انواع گوناگون و جدید این محصولات منجر شده است تا خریدار با رضایت بسیار و مقرون به صرفه از منظر اقتصادی در راستای خرید گام گذارد. تولید زیرانداز های حصیری نیز در شهر قم صورت می پذیرد. در بطن تولید های این گونه از زیرانداز ها دقیقاً به لحاظ مدل و شکل ظاهری مشابه همان حصیر های است که در خطه ی جنوبی کشور از چوب تولید می شود. تنها در تهیه و ساخت حصیر های پلاستیکی به جای استفاده از چوب، به پلاستیک های با کیفیت و مرغوب اکتفا می شود.

از برجسته ترین خصوصیات این زیرانداز ها می توانیم به طول عمر بیشتر آنها به نسبت زیرانداز های چوبی اشاره نماییم. تا به اکنون تولیدی منسوج زیرانداز های حصیری در شهر قم، زیرانداز های حصیری را در سایزهای گوناگون تولید و با قیمتی مقرون به صرفه در بازارها اعم از بازار های داخلی و خارجی به مرحله خرید و فروش می رساند.

زیرانداز های حصیری در واقع حاوی طرح و نقش هایی چون حصیر مانند است و عمل حصیر بافی تحت عنوان یکی از صنایع دستی شناخته شده در بطن کشور، از گذشته های بسیار دور در برخی استان ها چون؛ اردبیل، اصفهان، قم، فارس حتی سیستان و بلوچستان و کرمانشاه یا… در میانه های عشایر و خانوارهای روستایی متداول و رایج بوده است.

» حصیر در گذشته های بسیار دور؛ 

در گذشته های بسیار دور، از حصیر تحت عنوان زیرانداز و حتی روانداز جهت قرار دادن برروی وسیله های مختلف استفاده می شد. زیرا که آن دارای ضخامت مورد نیاز برای حفاظت از وسیله ها در برابر صدمات ناگهانی بود. حال آن که با گذشت روزها و با استناد به نیازهای روزانه ی خانواده ها، چندی بعد بود که زیرانداز های حصیری و مسافرتی جهت راحت شدن کارها به مرحله ی تولید رسید. هم اکنون تعداد بسیاری از تولیدی ها زیرانداز حصیری را تولید می کنند که تولید حصیر در قم یکی از آنهاست. به گونه ای که این شهر به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب ها در راستای تولید حصیر در ایران می باشد. خرید زیرانداز جاجیمی و نیز حصیری طرح های سنتی و حال محبوب اقدامی مناسب و مطلوب به منظور خرید از مجموعه شهر قم است. این نوع از زیرانداز ها حاوی طرح هایی که در رنگ بندی بسیار خاص و متنوع از جنس های پلاستیکی و برزنتی به مرحله تولید رسیده و قیمت تقریباً مناسبی از تولیدی قم به سوی بازار های سرتاسر کشور عرضه می گردند.

» قیمت حصیر مسافرتی؛ 

در میانه های بازار قیمت مربوط به زیرانداز های حصیری اندکی ارزان تر از مدل های پرفروش دیگر می باشد. برخورداری از همین خصوصیت از جمله علل استقبال از جانب خریداران جهت تهیه آن است. البته بهتر است شما مشتریان عزیز در نظر داشته باشید که ابعاد این مدل از زیرانداز ها متغییر است و معین کننده قیمت های فروش در بازار فروش این گونه از محصولات تلقّی می شوند. کوچک ترین ابعاد زیرانداز های حصیری از قابلیت؛ جا به جایی آسان، وزنی کم، مناسب برای خانواده های کم جمعیت برخوردار است. این گونه از زیرانداز ها برای سفرهایی با مسافت های کوتاه و اندک که نیازمند استراحت های شبانه هنگام خواهید بود، بسیار مناسب است. فروش در تعداد زیاد این زیرانداز های حصیری و سفری به واسطه ی شرکت های پخش و نمایندگان پخش و فروش شهر قم با قیمت تولیدی صورت می پذیرد. شما که محصولات مورد نظر خود را می خواهید به صورت عمده تهیه نمایید، بهتر است در خاطر داشته باشید که تهیه زیرانداز از تولیدی ها می تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه واقع شود.

» تولید حصیر در قم به نفع مصرف کنندگان بین المللی؛ 

قیمت زیرانداز های ایرانی در سطوح بازارهای بین المللی بسیار بهتر و ارزان تر از تولیدات سایر کشور ها می باشد. این موضوع به علّت ارزش و بهای کم پول ملّی ما است و به نفع مصرف کنندگان بین المللی. همین مسئله در کنار تولید حصیر در قم با تنوع بسیار در طرح و رنگ برای مصرف کنندگان و مشتریان داخلی، موجبات بیشتر شدن صادرات به سطوح خارجی را در پی داشته است. خریداران زیرانداز تولید گردیده بسیار مرغوب از مجموعه شهر قم غالباً فروش کمپانی های بازرگانی داخلی را ایجاد می نمایند. نمایندگی فروش زیرانداز حصیری با طرح های حصیری پلاستیکی به گونه عمده در کارخانه ها و شرکت های تولید حصیر در قم، مشهد، اصفهان و… با مقدار بسیاری ایجاد شده اند. البته که ما می توانیم علل آن را در بیشتر شدن تقاضای خرید طی سال های گذشته به خصوص فصل های گرم سال به واسطه ی بیشتر شدن مسافرت ها در نظر بگیریم.

» و در پایان؛

دوستان عزیز ما همواره در مجموعه ویرا سفر در تلاش هستیم که برای شما بهترین ها را مهیا سازیم. حال آن که شما می توانید به جهت خرید انواع گوناگون ملزومات سفر با ما و کارشناسان مجرب ما در تماس باشید. شما می توانید پاسخ آنچه که ذهن شما را به خود مغشوش ساخته است، در کوتاه ترین زمان به واسطه ی پرسنل ما به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
tell