زیرانداز جاجیم ضد آب

✓ زیرانداز جاجیم ضد آب؛

فروشگاه جاجیم یکی از فروشگاه هایی است که در داخل کشور ما بسیار به چَشم می خورد. این فروشگاه نیز حاوی محصولات بسیار متنوع و چَشم نواز است و هر یک دارای کاربرد های گوناگون می باشد. از آن سوی که تولید زیرانداز مسافرتی در اقسام گوناگون اعم از؛ زیرانداز جاجیم ضد آب، کوهنوردی، حصیری، کیفی، چند نفره و حتی تک نفره، در داخل کشور ما براساس بهترین روندها صورت می پذیرد، شما می توانید این محصول را با بهترین کیفیت های ممکن با برندهای ملّی، از فروشگاه های موجود خریداری نمایید.
حال بهتر است بیان نماییم که ما در مجموعه ویرا سفر با همراهی کارشناسان مجرب و متخصص در این مسیر قدم گذاشته ایم. از این جهت شما می توانید محصول مورد نظر خود را با اطمینان خاطر از طریق وبسایت ما در ویرا سفر تهیه نمایید.

» نگاهی کوتاه به جاجیم بافی در ایران؛

جاجیم یا آن که جاجِم نوعی زیرانداز دو رویه می باشد. جاجیم در واقع دست بافی است از پارچه های کلفت شبیه به پلاس. البته آن نیز از پلاس نازک تر است و آن را با اکتفا به نخ های ظریف پشمی یا پنبه ای یا ترکیبی از این دو که دارای رنگ هایی بسیار دل انگیز است، می بافند. بافت جاجیم به علّت برخورداری از برخی ویژگی ها و تمایز در برابر دیگر بافته ها به (جاجیم بافت) شهرت یافته است‌. مواد اولیه این بافت پشم می باشد و بافت آن شبیه به گلیم است. البته با این تفاوت که جاجیم در چهار تخته بافته خواهد شد و بعد از انجام کار بافتن به یک دیگر وصل و دوخته می شود. نیز از سویی جهت بافت این زیرانداز دستگاه دار را به گونه افقی بر روی زمین قرار می دهند. گاهاً بافته های جاجیم به نوع یک رویه شکل می گیرد و گاهاً دو رویه. این به دلیل تارهای اضافی می باشد که نقش مایه را ایجاد می کند. این تارها بین دو نقش مایه آزادانه در پشت بافته کشیده خواهند شد.

» برخی از مهم ترین ویژگی های زیرانداز جاجیم ضد آب؛

به منظور انتخاب بهترین زیرانداز جاجیم و مناسب ترین آن، شما باید نوع کاربری و مکان بهره گیری از آن را معین نمایید. سپس با معیارهای بیان شده در قسمت زیر مقایسه کنید؛

✓ قیمت زیرانداز جاجیم ضد آب؛

قیمت زیرانداز از ابتدایی ترین ملاک های اتخاذ زیرانداز می باشد. همه ما بدین نکته آگاه هستیم که؛ اتخاذ هر گونه زیرانداز سفری با استناد به این گزینه بررسی خواهد شد. به عبارتی بهترین پیشنهاد این می باشد که در ابتدا یک رنج قیمتی معین نموده و مطابق با آن به انتخاب بهترین نوع زیرانداز در بازه ی قیمتی معین شده اقدام فرمایید.

✓ ابعاد مناسب زیرانداز؛

به منظور خرید زیرانداز جاجیم ضد آب همیشه به خاطر داشته باشید که لازم است بنابر تعداد اشخاصی که قرار می باشد از این محصول بهره گیرند، آن را انتخاب نمایید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که به هنگام خرید ابعاد زیرانداز را کمی بزرگتر از آن که در نظر دارید، خریداری کنید. خاصیت انتخاب یک زیرانداز بزرگ تر از ابعاد مورد نظر، در نظر انگاشتن مساحتی از زیرانداز جاجیم به جهت قرار دادن دیگر وسیله های موجود در طول سفر است.
حال آن که زیرانداز جاجیم تولید شده به واسطه ی ما در مجموعه ویرا سفر دارای ابعاد؛
• سه نفره.
• شش نفره.
• نه نفـــره.
• دوازده نفره.
می باشد. بنابراین شما با توجه به تعداد نفرات اعضای خانواده خود می توانید به جهت خرید زیرانداز مورد نظر خود گام بگذارید.

✓ عایق رطوبت و گرما؛

هیچ اتفاقی نمی تواند بدتر از نشت رطوبت از زمین و چمن به زیرانداز و حس بد خیس شدن در وجود شما باشد. ضد آب بودن زیرانداز نکته بسیار حائز اهمیتی است که با در نظر گرفتن آن در خرید خود، یکی از مهم ترین دغدغه های روزهای سفر و انتخاب مکان نشستن را برطرف می نمایید. حال آن که این محصول ارائه شده از جانب ما در مجموعه ویرا سفر به صورت ضد آب طراحی شده است. بنابراین می تواند به عنوان خرید یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه به نظر رسد.

✓ برخورداری از قابلیت شست و شو و نظافت؛

زیرانداز محصولی است که به صورت مستقیم شما را از نشستن بر روی محیط کثیف و گِل آلود محافظت می نماید. ولو بعد از هر بار بهره‌گیری دچار آلودگی می شود و بعد از گذر مدّت زمانی باید تمیز گردد. بهتر است خاطر نشان شویم که زیرانداز جاجیم ضد آب از قابلیت نظافت با آب برخوردار است.

✓ قابلیت جمع شوندگی و برخورداری از کاور کیفی؛

زیرانداز هایی که دارای کاور کیفی هستند، امکان جمع نمودن و حمل و نقل را آسان خواهند کرد. به علاوه در صورت کثیف شدن زیرانداز، وجود یک کاور جا به جایی از انتقال آلودگی و کثیفی ها به دیگر وسیله های سفر پیش گیری می نماید.

✓ وزن زیرانداز جاجیم؛

وزن و حجم اشغال شده به واسطه ی زیرانداز در صندوق عقب اتومبیل شما و یا کوله های همراه، گزینه ی بعدی می باشد که باید به آن توجه نمایید. به ویژه برای کوهنوردان که به هر میزان وزن بار آنها کمتر باشد، از قابلیت حمل و جا به جایی آسان تر برخوردار خواهند بود.

✓ رنگ زیرانداز؛

شاید رنگ زیرانداز فاکتور چندان حائز اهمیتی در برابر دیگر موارد نباشد. تنوع رنگی زیرانداز جاجیم ضد آب سفری بسیار بالا می باشد. ولیکن این نکته را در نظر انگارید که، چون زیرانداز را در هر مکانی ممکن است قرار دهید و احتمال کثیف و گِل آلود شدن آن بسیار بالا می باشد، رنگ هایی را انتخاب نمایید که کمی تیره هستند.

» و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود سعی نمودیم شما را با جوانب گوناگون زیرانداز جاجیم ضد آب و برخی از مهم ترین ویژگی های مربوط بدان آشنا سازیم. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم که ما همواره در مجموعه ویرا سفر در تلاش می باشیم بهترین ها و با کیفیت ترین ها را تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین شما می توانید جهت خرید محصولات مورد نظر خود با کارشناسان بخش فروش ما تماس برقرار کنید.‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
tell