زیرانداز ۱۲ نفره

✓ زیرانداز ۱۲ نفره؛

ابتدایی ترین ابزاری که برای به همراه داشتن در هر گردش به ذهن می رسد، چیست! به احتمال بسیار زیرانداز سفری یکی از پاسخ های شما خواهد بود. به طور حتم زیرانداز مسافرتی جزئی از ضروری ترین وسیله هر پیک نیک و طبیعت گردی می باشد. زیرانداز مخصوص طبیعت گردی همان محصول بسیار کاربردی می باشد که به جهت نشستن، میل غذا، استراحت نمودن و قرار دادن دیگر لوازم موجود در طول سفر مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است این گونه بگوییم که زیرانداز حصیری، زیرانداز ضد آب یا حتی فومی تنها چند نمونه از ده ها گونه زیرانداز موجود در بطن بازار است. انتخاب از میان این همه تنوع مگر می شود؟ حال ما در این بینابین مایل هستیم، زیرانداز ۱۲ نفره مسافرتی را به شما معرفی داریم. اگر مایل هستید با ویژگی های این زیرانداز کمی بیشتر آشنا شوید، بهتر است با ما تا پایان این متن از ویرا سفر همراهمان باشید.

✓ پیش از خرید زیرانداز مسافرتی بدانید که؛

زیرانداز سفری طبیعت گردی مطلوب بنابر مقصد گردش و مسیر پیش رو میبایست انتخاب شده و تهیه شود. بهتر است به یک مثال اشاره کنیم؛
یک زیرانداز مناسب برای کوهنوردی، میبایست هم پاسخگوی پستی ها و بلندی ها و شکل صخره ای طبیعت و کوه باشد و هم از گونه زیرانداز های عایق دار در برابر رطوبت و نمناکی موجود در دل خاک باشد. این چنین خواهد بود که کوهنورد می تواند در طول گردش خود نهایت لذّت را کسب کند. یا آن که بهتر است به زیرانداز ضد آب نگاهی اندازیم.
زیرانداز ضد آب یکی از بهترین پیشنهادات موجود برای طبیعت گردان جهت استفاده در مناطق جنگلی و ساحلی به شمار می رود.
✓ بهترین زیرانداز سفری چه خصوصیاتی می تواند داشته باشد؛
پیش از خرید زیرانداز ۱۲ نفره، لازم است شما به برخی از نکات موجود توجه نمایید که ما سعی می کنیم تمامی آن را در این متن از خود خلاصه کنیم.

» قیمت مربوط به زیرانداز سفری؛

تفاوت ندارد که شما مایل باشید یک زیرانداز شش نفره خریداری کنید یا یک زیرانداز دوازده نفره یا حتی یک زیرانداز سه نفره. آنچه که در این میانه ها بسیار حائز اهمیت است این نکته می باشد که، قیمت زیرانداز از جمله ابتدایی ترین ملاک های موجود به جهت انتخاب و خرید آن است. همه ما به این نکته آگاه هستیم که هر زیرانداز با توجه به قیمت آن سبک و سنگین خواهد شد. به عبارتی بهترین پیشنهاد این می باشد که ابتدا یک رنج قیمت معین کرده و بنابر آن به اتخاذ بهترین نوع این محصول مبادرت ورزید.

» زیرانداز ۱۲ نفره؛

بله به جهت خرید زیرانداز مسافرتی دوّمین نکته ای که لازم است بدان توجه نمایید، ابعاد و اندازه آن است. برخی از افراد مایل هستند با توجه به تعداد اعضای خانواده خود و همراهان یک زیرانداز سفری دوازده نفره خریداری نمایند. بهتر است خاطر نشان شویم، ابعاد این محصول باید به گونه ای باشد که بعد از نشستن تعداد افراد، فضایی برای قرار دادن دیگر وسیله های موجود در طول سفر، باقی ماند.

» جنس زیرانداز؛

بله، جالب است بدانید که زیرانداز ها در جنس های گوناگونی تولید و به سوی بازار روانه می شوند.

• پارچه ای؛

کهن ترین نوع زیرانداز مسافرتی استفاده شده که هم اکنون نیز در کنار بهره گیری از لایه های پلاستیکی خاصیت ضد آب به خود گرفته اند.

• فومی؛

زیرانداز های فومی تاشو و رولی از گونه ای لاستیک فشرده طراحی و تولید می شوند و بیشتر برای ورزش های چون؛ یوگا، پیلاتس و… مورد استفاده قرار می گیرد. به علّت برخورداری از ضخامت بالا، سبکی و قیمت اندک، مورد استقبال از سوی کوهنوردان هم قرار گرفته است.

• برزنتی؛

پارچه هایی با بافت بسیار متراکم و ضخیم هستند که منجر به برخورداری از قابلیت خاصیت ضد آب این جنس گردیده است.

• پلاستیکی؛

بهتر است این چنین بگوییم که، زیرانداز سفری حصیری پر کاربردترین گونه زیرانداز های پلاستیک می باشند.

• اسپان باند؛

گونه ای پارچه بدون بافت می باشد که از سبکی بسیار بالایی برخوردار می باشد و از سویی ضد رطوبت است.

» عایق در برابر رطوبت و گرما؛

هیچ اتفاقی بدتر و ناخوشایند تر از نشت رطوبت زمین و چمن به زیرانداز و حس بد خیس شدن، لذّت ما را در طول سفر برهم نمی زند. ضد آب بودن زیرانداز نکته بسیار حائز اهمیتی می باشد که با لحاظ نمودن آن در بطن خرید خود، یکی از مهم ترین مشغله های ذهنی اتخاذ مکان نشستن در روند گردش و تفریح خود را برطرف خواهید نمود.

» برخورداری از قابلیت شستشو؛

تفاوتی ندارد که زیرانداز شما یک زیرانداز ۱۲ نفره باشد یا شش نفره و یا آن که… . زیرانداز در واقع وسیله ای می باشد که مستقیماً شما را از نشستن بر روی محیط های کثیف و آلوده در امان نگه می دارد. ولو پس از هر بار استفاده دچار آلودگی خواهد شد و بعد از مدّت زمانی باید تمیز شود. از این جهت توصیه می کنیم به هنگام خرید زیرانداز به خصوصیات قابل شست و شو بودن آن به خوبی توجه کنید.

» ضخامت زیرانداز مسافرتی؛

امکان دارد شما زیرانداز را در هر محیطی پهن نمایید؛ چمن، ماسه یا آن که بر روی زمین گِل آلود و آسفالت، گاهاً هم بر روی زمین های پر از قلوه سنگ و سخت، سفت کوهستانی. شما می توانید با انتخاب یک زیرانداز ضخیم، به هنگام بهره گیری در زیر چادرهای سفری نیز خوابی راحت و با آرامش پشت سر گذارید.
جدای از این موضوع هر چه ضخامت زیرانداز شما بیشتر باشد ماندگاری و مقاومت آن نیز بیشتر خواهد بود و از سویی طول عمر بالاتری هم خواهد داشت.

» وزن زیرانداز؛

وزن به همراه حجم زیرانداز داخل صندوق عقب ماشین یا کوله پشتی شما در طبیعت گردی، گزینه ی بعدی می باشد که لازم است مورد توجه قرار بگیرد. به ویژه برای کوهنوردی که به هر میزان وزن بار او کمتر باشد، حمل و جا به جایی ملزومات سفر برای او راحت‌تر به نظر خواهد رسید.

✓ و در پایان؛

دوستان عزیز ما در این متن از خود در مجموعه ویرا سفر سعی نمودیم شما را با برخی مشخصات یک زیرانداز ۱۲ نفره آشنا سازیم. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم که ما تنها به گوشه ای از این مشخصات اشاره نمودیم و شما می توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش ما در مجموعه ویرا سفر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
tell