زیرانداز ۳ نفره

✓ زیرانداز ۳ نفره؛ 

امکان فروش انواع گوناگون زیرانداز ۳ نفره به گونه ی مستقیم به طریق مجموعه ی ما در ویرا سفر مهیا گردیده است. این گونه خواهد بود که شما می توانید با قیمت عمده محصولات مورد نظر خود را اعم از داخل و خارج از کشور در اختیار داشته باشید. شما کاربران عزیز می توانید به منظور خرید زیرانداز حصیری عمده، اقسام زیرانداز جاجیم، روفرشی ها و… و اخذ فهرست قیمت عمده با مدیر فروش ما در این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

✓ زیرانداز یعنی چه! 

زیرانداز گونه ای پوشش پارچه ای و یا پلاستیکی ضد آب می باشد که اغلب جهت استفاده بر روی زمین مورد استفاده واقع می شود. همچنین، امکان دارد که از این محصول به منظور بهره گیری در زیر سفره ها استفاده گردد تا مانع از ریختن خرده های نان و باقی مانده های غذا بر روی فرش شود. زیرانداز ها با کیفیت های متنوع قابل تولید هستند.

✓ انواع گوناگون زیرانداز؛ 

اقسام زیرانداز های گوناگون تولید می گردند که برای بازارهای متنوع مورد بهره گیری واقع می شود. ما می توانیم انواع زیرانداز های موجود در بطن بازار را، در انواع بیان شده ضمن قسمت ذیل خلاصه نماییم؛

• زیرانداز های رولی.

• زیرانداز های بـــادی.

• زیرانداز های فومـــی.

• زیرانداز های ورزشی.

• زیرانداز های کوهنوردی.

• زیرانداز های سفری جاجیم.

• زیرانداز های سفری حصیری.

✓ ویژگی های زیرانداز مرغوب و با کیفیت؛ 

به جهت انتخاب یک زیرانداز خوب معیارهای گوناگونی به چَشم می خورد که در اتخاذ زیرانداز برای بازار اعم از داخلی و خارجی زیرانداز میبایست مورد توجه قرار بگیرد‌. در قسمت زیر ما به چند ویژگی که لازم است جهت خرید زیرانداز ۳ نفره مورد توجه قرار دهید، اشاره خواهیم کرد؛

• باید دارای وزن کم باشد.

• بهتر است، ضد آب باشد.

• حجم کمی را به خود اختصاص دهد.

• قیمت عمده زیرانداز مقرون به صرفه باشد.

• از قابلیت شست و شوی راحت برخوردار باشد.

• حمل و جا به جایی زیرانداز برای شما راحت باشد.

یکی از حائز اهمیت ترین نکات در اتخاذ زیرانداز برخورداری از قابلیت ضد آب بودن است که کیفیت و اصیل بودن زیرانداز را به اوج خواهد برد. این گونه خواهد بود که شما می توانید از زیرانداز خریداری شده در مکان های مرطوب و نمناک استفاده کنید. از جمله دیگر ویژگی هایی که در بطن زیرانداز نهفته است، برخورداری از قیمت عمده مطلوب است. یک زیرانداز میبایست علاوه بر برخورداری از کیفیت مطلوب، دارای قیمت مقرون به صرفه نیز باشد.

✓ زیرانداز های ضد آب؛ 

از جمله حائز اهمیت ترین خصوصیت یک زیرانداز با کیفیت که تولیدی ها و کارخانجات تولیدی زیرانداز در تولید انواع گوناگون زیرانداز مورد توجه قرار می دهند، ضد آب بودن آن است. در بینابین زیرانداز های موجود، زیرانداز ضد آب جاجیم و زیرانداز ضد آب حصیری طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده اند‌. حال آن که تولیدات زیرانداز از جمله مجموعه ویرا سفر به جهت تولید آن در ابعاد و سایز های گوناگون از جمله زیرانداز ۳ نفره گام گذاشته است. خصوصیات ضد آب بودن زیرانداز منجر شده است که آن نیز حتی از سوی کشورهای دیگر موجود توجه قرار بگیرد و بدان ها هم فرستاده شود.

✓ زیرانداز حصیری؛

زیرانداز حصیری به علّت برخورداری از ویژگی ضد آب و سایز بندی های گوناگون از نمونه زیرانداز های پرطرفدار در بطن بازار هستند. این نوع از محصولات اغلب در شهرهای بزرگی چون تهران و اصفهان به مرحله ی تولید می رسند. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم، قطب تولید زیرانداز در شهر اصفهان بوده و مجموعه ما نیز در همین جاست. از سویی دیگر زیرانداز های حصیری به صورت یک تیکه و دو تیکه و همچنین در یارد های مختلف تولید می گردند.

✓ زیرانداز جاجیم؛ 

زیرانداز جاجیم ضد آب یک محصول بسیار نوین است. به علّت برخورداری از ویژگی ضد آب، رنگ بندی های سنتی، طرح جاجیم فروش منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است. این نوع از زیرانداز های جاجیم در انواع مختلف ابعاد چون زیرانداز ۳ نفره تولید می گردد. زیرانداز های جاجیمی حاوی دسته های مخصوص به خود در راستای جا به جایی راحت تر و چسبی ویژه به منظور جمع کردن و کیفی گردیدن زیرانداز به جهت حمل آسانتر هستند. حال آنکه تولیدی ما این نوع از زیرانداز ها را در سایزهای گوناگون و کیف های زیبای دسته دار تولید و بسته بندی می نماید که بسته بندی مورد نظر زیرانداز را بسیار منحصر به فرد تر می نماید.

✓ قیمت زیرانداز سفری؛ 

قیمت مربوط به زیرانداز سفری به عوامل متعددی بستگی خواهد داشت و به همین علّت قیمت این نوع از محصولات با توجه به برندهای مختلف و کیفیت های متنوع تفاوت بسیاری را با همدیگر خواهد داشت. بهتر است خاطر نشان شویم، قیمت زیرانداز ۳ نفره به هنگام خرید عمده از کارخانجات زیرانداز در مقایسه با نمایندگی فروش و همچنین بازار عمده فروشان مقرون به صرفه تر است. حال ما این امکان را برای شما فراهم ساخته ایم که بتوانید محصول مورد نظر خود را به طریق ما در مجموعه ویرا سفر، با قیمتی بسیار مطلوب و غیر قابل باور در مقایسه با دیگر فروشگاه های موجود خریداری کنید.

✓ خرید زیرانداز جاجیم؛

شما می توانید خرید زیرانداز جاجیم را به گونه ای مستقیم از تولیدی های زیرانداز به انجام رسانید. این امر می تواند مزیت های بسیاری را در بطن خود جای دهد. شما می توانید علاوه بر برخورداری از انواع زیرانداز ها در طرح های مختلف نیز قیمت های مطلوب، زیرانداز را در سایز دلخواه چون زیرانداز ۳ نفره تهیه کنید.

✓ و در پایان؛

آیا شما قصد خرید زیرانداز ۳ نفره به صورت عمده را دارید؟ نمی دانید از کجا باید خرید خود را به انجام رسانید؟ بهتر است کمی با مجموعه راه اندازی شده از جانب ما کسب اطلاع نمایید. ما مجموعه ای تولیدی واقع در شهر اصفهان می باشیم. حال آن که مدّت هاست در این مسیر گام گذارده ایم و اقسام گوناگون زیرانداز را به مرحله تولید می رسانیم. شما مصرف کنندگان و فروشندگان گرامی می توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این راستا، با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید. قطعاً که پشیمان نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
tell