حصیر پلاستیکی ساحلی

✓ حصیر پلاستیکی ساحلی؛

ابتدایی ترین ابزاری که شما جهت به همراه داشتن در هر طبیعت گردی به ذهنتان می رسد چه می باشد؟ بله به احتمال بسیار زیرانداز سفری یکی از پاسخ های شما بدین سؤال است. به طور حتم حصیر پلاستیکی ساحلی جزئی از الزامی ترین وسیله های هر پیک نیک و گردش یا تفریح است. زیرانداز های طبیعت گردی همان ابزار کاربردی می باشد که به منظور نشستن، میل غذا، استراحت نمودن و نهایتاً برای قرار دادن وسیله های خود بر روی آن، بدان نیازمند خواهید بود. زیرانداز های حصیری یا به اصطلاح زیرانداز ضد آب تنها چند نمونه از ده ها ایده تولید حصیر های مسافرتی می باشد. اتخاذ از میان این همه تنوع طرح و رنگ مقداری سخت به نظر می رسد ولیکن چنانچه که برای شناخت خصوصیات یک زیرانداز مسافرتی مرغوب اندکی وقت گذارید و این نوشته را تا پایان مطالعه کنید، قطعاً خواهید توانست کالای مورد نظر خود را با اطمینان خاطر انتخاب نمایید.

✓ کدام یک از زیرانداز طبیعت گردی برای ما مناسب است؟

زیرانداز حصیری مناسب بنابر مقصد گردش و تفریح و مسیر پیش رو میبایست اتخاذ شود و از سوی شما خریداری گردد. به عنوان نمونه؛ یک زیرانداز مناسب برای کوهنوردی، میبایست هم پاسخ گوی پستی و بلندی و حالت سخت و سنگی طبیعت باشد و هم از گونه زیرانداز عایق دار رطوبت و برودت هوا باشد تا کوه نورد بتواند به هنگام استراحت بر روی زیرانداز احساس راحتی نماید.
یا آن که زیرانداز سفری ضد آب (حصیر پلاستیکی ساحلی) که بهترین و مطلوب ترین گزینه برای بیشتر گردش ها به ویژه سفر به منطقه های ساحلی و جنگلی می‌ باشد.

✓ خصوصیات بهترین حصیر پلاستیکی ساحلی؛

جهت اتخاذ بهترین زیرانداز سفری مناسب خویش در ابتدا باید نوع کاربری خود و مکان بهره گیری را در نظر انگارید. پس از آن با معیارهای زیر وارسی نمایید. کلّیه ی معیارهای مورد نظر به منظور خرید یک زیرانداز مرغوب و مقرون به صرفه و با کیفیت حاوی موارد بیان شده در قسمت ذیل است؛

» قیمت زیرانداز؛

قیمت زیرانداز حصیری ساحلی از ابتدایی ترین ملاک های اتخاذ محصول است. همه ما می دانیم که انتخاب هر گونه زیرانداز سفری با اکتفا به این مورد سبک و سنگین می گردد. به عبارتی بهترین گزینه این است که ابتدا یک رنج قیمت مشخص گردیده و بنابر آن به سوی اتخاذ بهترین گونه زیرانداز در محدوده ی قیمتی معین شده، گام گذارید.

» اندازه مناسب؛

به جهت خرید زیرانداز مسافرتی مناسب میبایست بنابر تعداد اشخاصی که قرار می باشد از این وسیله بهره گیرند، اقدام نمایید. به عبارتی بهترین گزینه این است که مقداری از ابعاد مورد نظر خود بزرگ تر تهیه نمایید. خاصیت تهیه یک زیرانداز بزرگ تر از ابعاد مورد نظر، در نظر انگاشتن مساحتی از زیرانداز به جهت چیدمان وسیله های اضافی گردش خواهد بود.

» جنس محصول؛

زیرانداز ها امکان دارد در جنس های گوناگونی طراحی، ساخته و به سوی بازار عرضه روانه شوند. حال بهتر است این گونه بگوییم که به جهت استفاده در مناطق مرطوب و نمناک زیرانداز حصیر پلاستیکی ساحلی بهترین گزینه به نظر می رسد. به عبارتی این محصول بیشترین استفاده را به خود اختصاص داده است.

» عایق رطوبت و برودت؛

هیچ فاجعه ای بزرگ تر از نشت رطوبت زمین و چمن به زیرانداز و احساس بد تر شدن، آسایش و آرامش ما را در بطن طبیعت خراب نمی کند.
ضد آب بودن زیرانداز نکته بسیار حائز اهمیتی است که با لحاظ نمودن آن به هنگام خرید خود، یکی از مهم ترین مشغله های ذهنی اتخاذ مکان نشستن در طول گردش خود را برطرف خواهید نمود.

» برخورداری از قابلیت شست و شو؛

زیرانداز وسیله ای می باشد که مستقیماً شما را از نشستن بر روی محیط های کثیف و گِلی نجات می دهد. ولو بعد از هر بار استفاده کثیف و گِلی خواهد شد و بعد از گذر مدّت زمانی لازم است که شما آن را شست و شو دهید. بنابراین بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که حصیر پلاستیکی ساحلی از قابلیت شست و شو برخوردار است و شما می توانید با اطمینان خاطر از خراب نشدن آن، زیرانداز را بشویید.

» توجه به رنگ حصیر پلاستیکی ساحلی؛

گاهاً ممکن است که فاکتور رنگ زیرانداز در برابر دیگر موارد نام برده شده از میزان اهمیت چندانی برخوردار نباشد. تنوع رنگ این محصول بسیار بالا می باشد. ولیکن این نکته را در نظر بگیرید که چون زیرانداز را امکان دارد در هر محلی پهن نمایید و امکان کثیف یا خاکی شدن آن وجود دارد. بهتر است زیرانداز را در رنگی انتخاب کنید که به هنگام کثیف شدن چندان آلودگی را بر روی خود نشان ندهد. به ویژه حصیر پلاستیکی ساحلی که شما مایل هستید از آن در مناطق خیس و نمناک استفاده کنید.

» برخورداری از قابلیت جمع شوندگی و حاوی کیف حمل بودن؛

زیرانداز های مدل کیفی و یا اقسامی که حاوی ساک حمل می باشند، امکان جمع نمودن و جا به جا نمودن را بسیار سهل تر می کنند. نیز از سویی در صورت کثیف و چرک شدن زیرانداز، وجود داشتن یک کیف حمل از منتقل شدن آلودگی به دیگر وسیله ها پیشگیری می کند.
» بهتر است، نسبت به وزن حصیر پلاستیکی ساحلی چَشم پوشی ننمایید؛
وزن و مکان اشغالی زیرانداز در صندوق عقب ماشین و یا کوله پشتی شما گزینه بعدی است که میبایست مورد توجه قرار بگیرد. به ویژه برای کوه نوردی که هر چه وزن حمل شده آن کمتر باشد، قابلیت جا به جایی را آسان تر و صعود به قله ی کوه را راحت تر خواهد ساخت.

✓ و در پایان؛

ما در این متن از ویرا سفر سعی کردیم شما را با برخی از نکات بسیار حائز اهمیت موجود در حیطه ی حصیر پلاستیکی ساحلی آشنا نماییم. حال آن که بهتر است خاطر نشان شویم که ما در مجموعه ویرا سفر همواره در تلاش هستیم بهترین ها را تولید و در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم. در صورتیکه شما عزیزان قصد خرید زیرانداز در اقسام گوناگون طرح ها و رنگ ها را داشته باشید، می توانید خرید خود را به طریق وب سایت ما به انجام رسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
tell